E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Reference

Jistě bychom se mohli před Vámi dlouze chválit, ale je nepsaným pravidlem, že o fungování, kvalitě prací a profesionálním přístupu hovoří realizované projekty. A byť pod hlavičkou společnosti Web & Media a.s. pracujeme teprve od léta 2006, máme úspěšně ve svém portfoliu již více než 250 projektů. Od menších firemních prezentací, elektronických obchodů, přes rozsáhlé firemní prezentace, Infosystémy pro řízení projektů, sledování úkolů, poptávkové systémy, B2B aplikace až po propracované intranetové aplikace programované na míru a napojené na další externí systémy.

Mezi naše spokojené klienty patří celá řada společností, subjektů a organizací. Vytváříme stejně kvalitně různorodé projekty pro zákazníky nadnárodního charakteru, jakož i lokální živnostníky, menší firmy, státní správu, obecní a městské úřady a neziskové organizace. Různorodé složení dokazuje, že našim stávajícím i budoucím zákazníkům nabízíme profesionální přístup a kvalitní služby vyžadující větší společnosti, tak i přijatelnou cenu pro menší firmy a živnostníky.

 

Poslední realizované reference

Envart s.r.o.

ÚNOR 2012 - Pro českého výrobce a dodavatele fasádních stavebních hmot a zateplovacích systémů, společnost Envart s.r.o., jsme vytvořili novou webovou prezentaci s publikačním a redakčním systémem WMpublic 6.0

HST Cebora

ÚNOR 2012 - pro společnost HST Technologic s.r.o. jsme vytvořili v pořadí již třetí webovou prezentaci. Věříme, že i toto je důkaz naši kvalitní a flexibilní spolupráce,kdy se k nám vracejí naši klienti.

Nemocnice Frýdek-Místek

LEDEN 2012 - Obsahově velice rozsáhlá webová prezentace okresní nemocnice ve Frýdku-Místku postavená na redakčním a publikačním systému WMpublic šesté generační verze.

POLYFOL s.r.o.

LEDEN 2012 - pro výrobce a prodejce obalových materiálů jsme vytvořili novou webovou prezentaci založenou na redakčním systému WMpublic.

Vizážistka MAKE-UP ARTIST

LEDEN 2012 - Vizážistické služby, stylistické služby, svatební líčení, kurzy a další nabídku naleznete na webové prezentaci při doméně krasnenalicena.cz, která využívá rovněž redakční systém našeho vývoje.

IDIF - Institut digitální fotografie

PROSINEC 2011 - Rozsáhlá aplikace programovaná na míru, obsahující komplexní správu kurzů, plánování kapacit, e-shopu, expedic atd. Jádrem projektu je multidoménový systém WMpublic 6.x.

E-shop s originálními výrobky

PROSINEC 2011 - Elektronický obchod s propojením na ekonomický systém PREMIER pro velkoobchodní partnery s katalogem zboží pro koncové zákazníky

Falck Fire Services a.s.

PROSINEC 2011 - pro Evropskou skupinu Falck jsme vytvořili další webovou prezentaci založenou na redakčním systému WMpublic, tentokráte na nejnovější verzi 6.

Stavebniny Profi Slezská

LISTOPAD 2011 - Lokální stavebniny většího rozsahu včetně distribuce stavebních hmot Profi a řadou dalších výrobků.

Obec Vyšní Lhoty

LISTOPAD 2011- Nová obecní webová prezentace Obce Vyšní Lhoty. Je postavena na redakčním a publikačním systému WMpublic s úpravami pro obecní a městské úřady.

B2C a B2B e-shop s LED

ŘÍJEN 2011 - elektronický obchod s LED technikou na jádru produktu WM Business-link s řadou úprav na míru a propojením na ekonomický systém PREMIER.

rj companies

ŘÍJEN 2011 - rj companies se soustředí na prodej ready-made českých společností a současně nabízí i služby zakládání českých společností a organizačních složek na míru. Pro webovou prezentaci ve 4jazykových mutací využívá WMpublic 5.x

Hanwha L&C Czech, s.r.o.

ŘÍJEN 2011 - Mezinárodní skupina Hanwha L&C se sídlem v Jihokorejském Soulu je prostřednictvím Hanwha L&C Czech, s.r.o. významným výrobcem dílů pro auto-průmysl a rovněž výrobcem EPP granulátu (expandovaného polypropylénu).

Elektronický obchod PH servis

ŘÍJEN 2011 - Autorizovaný servis zaměřený především na výrobky firem Braun a Philips používá pro svou webovou prezentaci a e-shop WMe-shop propojený s externí evidencí zakázek a vlastním účetnictvím.

Pozemní a inženýrské stavby

ZÁŘÍ 2011 - pro společnost provádějící pozemní a inženýrské stavby a nabízí také instalatérské jsem vyrobili webovou prezentaci s publikačním a redakčním systémem WMpublic

Stavební firma z Jablunkova

ZÁŘÍ 2011 - pro stavební firmu z Jablunkova tvoříme novou webovou prezentaci založenou na redakčním a publikačním systému WMpublic.

Strana výpisu

2