E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Reference

Jistě bychom se mohli před Vámi dlouze chválit, ale je nepsaným pravidlem, že o fungování, kvalitě prací a profesionálním přístupu hovoří realizované projekty. A byť pod hlavičkou společnosti Web & Media a.s. pracujeme teprve od léta 2006, máme úspěšně ve svém portfoliu již více než 250 projektů. Od menších firemních prezentací, elektronických obchodů, přes rozsáhlé firemní prezentace, Infosystémy pro řízení projektů, sledování úkolů, poptávkové systémy, B2B aplikace až po propracované intranetové aplikace programované na míru a napojené na další externí systémy.

Mezi naše spokojené klienty patří celá řada společností, subjektů a organizací. Vytváříme stejně kvalitně různorodé projekty pro zákazníky nadnárodního charakteru, jakož i lokální živnostníky, menší firmy, státní správu, obecní a městské úřady a neziskové organizace. Různorodé složení dokazuje, že našim stávajícím i budoucím zákazníkům nabízíme profesionální přístup a kvalitní služby vyžadující větší společnosti, tak i přijatelnou cenu pro menší firmy a živnostníky.

 

Poslední realizované reference

Durman - tradiční česká okna

DUBEN 2010 - Pro tradičního českého dodavatele oken jsme vytvořili nejen novou webovu prezentaci, ale také systém pro školení ve virtuální třídě.

Aukční portál pro Arval CZ

ÚNOR 2010 - Rozšíření o nový aukční portál proběhlo ve stávající intranetové aplikaci Arval Auto, která je propojena na další systémy.

Advokátní kancelář Rutland - Ježek

ÚNOR 2010 - Právní poradenství kvalitně a efektivně v České republice.

Sorisa.cz

BŘEZEN 2010 - Webová prezentace včetně poptávkového modulu zaměřená na špičkové technologie v kosmetickém ošetření obličeje a těla.

PROESTETIC RENT

ÚNOR 2010 - Webová prezentace pronájmu speciálních kosmetických přístrojů.

Ráj šperků

LEDEN 2010 - Řetízky, prstýnky, piercing, šperky Swarowski a další podobný sortiment naleznete v internetovém obchodě B2C na adrese www.raj-sperku.cz.

INTERGOS-CZ, s.r.o.

LEDEN 2010 - Webová prezentace především s elektronickým objednávkovým systémem B2B s kompletním propojením na EIS Premier a oborovými úpravami pro zdravotnictví.

TORQUIS s.r.o.

PROSINEC 2009 - Společnost TORQUIS s.r.o. se zabývá poskytováním služeb v oblasti evropských fondů, štíhlých nástrojů, vzdělávání a poradenství.

CRM pro stavební společnost

LEDEN 2010- CRM systém s úpravami na přání pro stavební společnost působící v oblastech revitalizace panelových domů, zateplování rodinných a panelových domů.

FUN KIDS - Hračky pro každého

LISTOPAD 2009 - E-shop B2C s hračkami a komplexním propojením na ekonomický informační systém (EIS) Premier.

Ká glass, s.r.o.

LISTOPAD 2009 - kombinace elektronického obchodu, poptávkového systému a prezentačních stránek.

Štěpán Krkoška - Siberian Husky

LISTOPAD 2009 - Prezentační stránky úspěšného závodníka Štěpána Krkošky a také jeho chovatelské stanice plemene Sibiřského Husky.

Stavební firma Jakub Antl

ŘÍJEN 2009 - Stavební firma realizující svá díla především v Olomouckém a Moravskoslezském kraji.

Stratos stavební společnost

ŘÍJEN 2009 - Stavební společnost z Kladna s dlouholetou praxí v tuzemsku i v zahraničí.

D-KLUB Ostrava, o.s.

ZÁŘÍ 2009 - Sportovní klub provozující činnost zaměřenou na outdoorové aktivity – především pobyt ve volné přírodě, vodáctví a expediční výpravy.

Kovohutě Příbram a.s.

SRPEN 2009 - Ve spolupráci s jedním z našich partnerů jsme vytvořili prezentaci pro tradičního a spolehlivého dodavatele výrobků a slitin na bázi olova, cínu a drahých kovů.

Strana výpisu

6