E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Reference

Jistě bychom se mohli před Vámi dlouze chválit, ale je nepsaným pravidlem, že o fungování, kvalitě prací a profesionálním přístupu hovoří realizované projekty. A byť pod hlavičkou společnosti Web & Media a.s. pracujeme teprve od léta 2006, máme úspěšně ve svém portfoliu již více než 250 projektů. Od menších firemních prezentací, elektronických obchodů, přes rozsáhlé firemní prezentace, Infosystémy pro řízení projektů, sledování úkolů, poptávkové systémy, B2B aplikace až po propracované intranetové aplikace programované na míru a napojené na další externí systémy.

Mezi naše spokojené klienty patří celá řada společností, subjektů a organizací. Vytváříme stejně kvalitně různorodé projekty pro zákazníky nadnárodního charakteru, jakož i lokální živnostníky, menší firmy, státní správu, obecní a městské úřady a neziskové organizace. Různorodé složení dokazuje, že našim stávajícím i budoucím zákazníkům nabízíme profesionální přístup a kvalitní služby vyžadující větší společnosti, tak i přijatelnou cenu pro menší firmy a živnostníky.

 

Poslední realizované reference

W-elektro

ČERVEN 2008 - Internetový obchod s profesionální spotřební elektronikou.

Sey development a.s.

DUBEN 2009 - Sey development a.s. je česká developerská společnost, která byla založena v r.2000.

Falck Fire Services Rumunsko

DUBEN 2009 - Posláním společnosti Falck je předcházet nehodám, chorobám a mimořádným situacím ....

Obec Hrádek

DUBEN 2009 - Oficiální stránky obce Hrádek - Moravskoslezský kraj

Variant Příbram

DUBEN 2009 - Ve spolupráci s jedním z našich partnerů jsme vytvořili prezentaci pro dodavatele výrobků společnosti Grass pro Čechy a Moravu.

ARVAL AUTO ČR

BŘEZEN 2009 - Prodej a financování vozidel vrácených z operativního leasingu.

Falck CZ a.s.

BŘEZEN 2009 - Komplexní mutace Falck pro Českou republiku využívající redakční systém WMpublic se zachováním korporátní identity.

Luděk Vinš - oficiální stránky

BŘEZEN 2009 - Luděk Vinš - kandidát na předsedu ČMFS.

Krevní centrum s. r. o.

BŘEZEN 2009 - Nestátní zdravotnické zařízení Krevní centrum s.r.o. Frýdek-Místek se zabývá odběry krve a plazmy od dobrovolných dárců.

B2B konfigurátor parapetů

BŘEZEN 2009 - E-shop B2B včetně konfigurátoru parapetů a jejich příslušenství.

ALTIN JM GROUP s.r.o.

ÚNOR 2009 - Vitamax - Více než instantní polévky a nudle.

Falck SK a.s.

ÚNOR 2009 - Spoločnost Falck, která vznikla v roce 1906, zaměstnává více než 16 000 lidí ve 22 krajinách. Je najvětší záchrannou zdravotnickou službou v Evropské unii.

GEOoffice, s.r.o.

LEDEN 2009 - Společnost GEOoffice, s.r.o. byla založena v roce 2008 jako odborná geologická kancelář.

Nábytek Interiér

LEDEN 2009 - Internetový obchod s nábytkem a sedacími soupravami

Falck Clinic

LEDEN 2009 - Spoločnost Falck, která vznikla v roce 1906, zaměstnává více než 16 000 lidí ve 22 krajinách. Je najvětší záchrannou zdravotnickou službou v Evropské unii.

Terapie pro zdraví

LEDEN 2009 - Yumeiho metoda, reflexní terapie, lávové kameny, lifting-vyhlazovací masáž obličeje, anticelulitidová masáž s ozonovým zábalem.

Strana výpisu

8