E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Elektronické obchodní nástroje

B2B e-shop pro Gras SK s.r.o.

ZÁŘÍ 2012 - Slovenská společnost s orientací na tiskárny a spotřební materiál s více než 10 letou historií si vybrala pro své B2B webové řešení Business link od Web & Media a.s.

SUPERTUNING.CZ - autodoplňky, autotodíly, autokomestika

SRPEN 2012 - Elektronický obchod B2C s propojením na externí dodavatele s nabídkou autodoplňků, autotodílů, autokosmetiky a mnoho dalšího.

Vřetenové sekačky Allett Atco

ČERVENEC 2012 - Anglický trávník bez vřetenové sekačky vytvoříte jen těžko. Kvalitní anglické vřetenové sekačky můžete zakoupit na nově vzniklém e-shopu RazDvaSHOP.

E-shop s nářadím a propojením na SAP BO

ČERVEN 2012- B2C e-shop s propojením na SAP Business One a mnoha úpravami na míru jak v technické části e-shopu tak především v části marketingové.

Dům do milionu

ČERVENEC 2012 - Jednoduchý,ale velmi praktický e-shop s projekty dřevostaveb vycházející z elektronického obchodního nástroje WMshop verze Optimal+.

Unitherm Běhůnek

DUBEN 2012 - Pro B2B e-shop WMBusiness-Link s propojením na EIS PREMIER se rozhodla rovněž firma specializující se nejen na maloobchodní a velkoobchodní prodej výrobků v oblasti voda, topení, plyn a sanity, ale také na prodej a montáž tepelných čerpadel.

E-shop se vzdělávacími filmy

BŘEZEN 2012 - elektronický obchod s největší nabídkou vzdělávacích filmů na DVD a CD titulů na českém trhu je postaven na produktu WMe-shop včetně příjmu plateb několika platebními metodami s možností stažení ihned při nákupu.

E-shop s nářadím

ÚNOR 2012- Elektronický obchod WMe-shop: ruční nářadí, pneumatické nářadí, stlačený vzduch a jiné.

E-shop s originálními výrobky

PROSINEC 2011 - Elektronický obchod s propojením na ekonomický systém PREMIER pro velkoobchodní partnery s katalogem zboží pro koncové zákazníky

B2C a B2B e-shop s LED

ŘÍJEN 2011 - elektronický obchod s LED technikou na jádru produktu WM Business-link s řadou úprav na míru a propojením na ekonomický systém PREMIER.

Elektronický obchod PH servis

ŘÍJEN 2011 - Autorizovaný servis zaměřený především na výrobky firem Braun a Philips používá pro svou webovou prezentaci a e-shop WMe-shop propojený s externí evidencí zakázek a vlastním účetnictvím.

B2C e-shop Lesanka

ZÁŘÍ 2011- Elektronický obchod WMe-hop s importem a exportem vůči ekonomickému systému PREMIER.

E-shop - Audiocom

ČERVENEC 2011- elektronický obchod WMe-shop pro prodejce car audio a navigační techniky s řadou úprav na míru a propojením na účetní software POHODA.

Hračkářství mikifun.cz

DUBEN 2011 - Elektronický obchodní nástroj B2C a B2B včetně propojení na EIS Premier pro prodejnu s 20 tis. produkty.

Peníze na cestě

BŘEZEN 2011 -Potřebujete si půjčit nebo nabízíte půjčku? Rozsáhlá aplikace z finančního sektoru včetně PR SMS a ověřování klientů.

Prezentace a e-shop ridex.cz

ÚNOR 2011 - B2C i B2B elektronický obchod včetně nové www prezentace pro předního prodejce veškerých lesnických potřeb s propojením na EIS Premier.

EUTECH a. s. - hodinybudiky.cz

LEDEN 2011 - Elektronický obchod včetně propojení na ekonomický systém EIS Premier a úprav na míru.

Agroservis Hlučín

ŘÍJEN 2010 - Elektronický obchodní nástroj B2C s propojením na ekonomický systém Premier pro prodejce a servis zemědělské a manipulační techniky.

B2C a B2B e-shop pro 5. Slezskou

SRPEN 2010 - E-shop B2C a B2B s propojením na externí ekonomický systém zahrnující prodej nejen kancelářských potřeb, ale i drogerie, hraček atd.

E-shop s diamanty a zlatem

SRPEN 2010 - Elektronický obchod pro prodej diamantů, zlata a šperků.

Knihy diety-recepty.cz

ČERVENEC 2010 - Standardní elektronický obchodní nástroj WMe-shop tentokráte v oboru pro prodej knih o zdravé výživě a hudnutí.

B2C eshop BPMOBIL.CZ

ČERVEN 2010 - Elektronický obchodní nástroj WMe-shop B2C pro prodej mobilních telefonů včetně porovnávače vlastností přístrojů.

Knihy o multilevel marketingu

ČERVEN 2010 - Standardní elektronický obchodní nástroj WMe-shop tentokráte v oboru pro prodej knih o MLM.

ADS AUTOPROFIL MORAVA s.r.o.

ČERVEN 2010 - Rozsáhlý B2B e-shop s napojením na externí databázi SQL a propojením s EIS Premier. Aplikace obsahuje poměrně složitý rozpad náhradních dílů na jednotlivé součástky.

Strana výpisu

1