E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Kdo jsme

Web & Media je ryze česká společnost zaměřující se na poskytování internetových řešení s rychlou komunikační odezvou, kreativním grafickým přístupem a řešením šitým na míru.

Naším cílem není získat maximum zákazníků, ale určitou část podílu na trhu. Velký důraz klademe na již stávající zákazníky, zejména pak na oboustrannou spokojenost a dlouhodobou spolupráci.

Toho chceme dosáhnout:

  • nejvyšší kvalitou,
  • flexibilním a nadstandardním přístupem,
  • odpovídající cenovou politikou,
  • nejnovějšími technologiemi,
  • perfektním servisem, finanční stabilitou

 

Tradice s novým jménem

Web & Media a.s. je oficiálně mladou společností, která vznikla první letní den roku 2006 ze stále zvětšujících se potřeb silné a dynamické společnosti. Většina týmu pochází z původní firmy WebovéStudio.cz, která působí nejen na českém trhu již od roku 2000 a má na kontě řadu projektů z oblasti internetu, programového vybavení ve státní správě a samosprávě a grafické tvorby včetně sazby.

Koncem roku 2006 bylo vedením společnosti rozhodnuto o použití původní značky WebovéStudio.cz pro nízkonákladové řešení internetových služeb v oblasti tvorby webových stránek. Díky této změně může Web & Media a.s. nabídnout jak vysokou úroveň poskytovaných služeb vyžadovaných u rozsáhlejších aplikací, tak i cenově zajímavé řešení pro menší firmy a živnostníky a tím také pokrýt i větší podíl na trhu.

Výroba a servis nejen internetových stránek*

Hlavní náplní Web & Media a.s., jak již ze sloganu vyplývá, je výroba a servis internetových stránek, a to jak jednodušších prezentací tak složitých a propracovaných systémů. Servisem můžeme také rozumět internetový marketing, kterému jsme se v průběhu roku 2006 začali intenzivněji věnovat, Hlavním důvodem pro nás byl příchod amerického vyhledávače Google, který rozproudil a pravděpodobně ještě více znásobí reklamu na internetu.

Slovíčko "nejen" naleznete ve zmiňovaném sloganu také díky další činnosti, kterou jsou grafické práce a sazba a public relations.

Služby jsou vzájemně kombinovány a v závislosti na nových technologií rozšiřovány tak, aby naši stávající i noví zákazníci nemuseli v oblasti internetových služeb hledat nikoho dalšího a nalezli tak komplexní nabídku internetových služeb od A do Z.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a konzultujeme jeho přání s přihlédnutím na obor jeho podnikání.

* Správně bychom měli zaměnit slova "internetových stránek" za "webových stránek", neboť web, jak není přesně veřejnosti známo, je jedna ze služeb sítě Internet (obdobně jako například FTP nebo email). Avšak podle našeho průzkumu provedeného koncem roku 2006 je mezi širokou veřejností vžit více výraz "internetové stránky", proto jsme použili z marketingového hlediska jej.

1. srpna 2016, 11.00 Programátor PHP

Pro pobočku ve Frýdku-Místku hledáme zodpovědného, flexibilního, komunikativní a pečlivého programátora či programátorku se znalostí PHP 5, který chce pracovat a nikoli do práce jen docházet. Uzávěrka životopisů není pevně stanovena přesto pokud jevíte o pracovní pozici zájem, zašlete svůj životopis, co nejdříve.

Zobrazit více

 

 

 

27. února 2011, 13.51 Ocenění Web roku 2010

V rámci soutěže Zlaté stránky - Web roku 2010 získal ocenění také naší společností dodaný web zaměřený na prezentaci služeb firmy ALFAVARIA Group s. r. o.

Zobrazit více

 

 

 

19. listopadu 2010, 16.47 Celé Česko čte dětem získalo cenu ŽIHADLO 2010

Obecně prospěšná společnost Neziskovky.cz již čtvrtým rokem pořádá soutěž, která je udělována za nejlepší veřejně prospěšnou reklamní kampaň.

Obecně prospěšná společnost Celé Česko čte dětem byla nominována ve 3 kategoriích a v kategorii televizní a kino spot získala 1. místo za spot "Pohádky čekají, až je budete číst svým dětem". Televizní spot zpracovala firma TBWA Praha.

Zobrazit více

 

 

 

27. února 2008, 14.19 Nejlepší webová stránka obce

V rámci hodnocení Jihočeského, Karlovarského a Moravskoslezského kraje získala webová prezentace Obce Pržno 1. místo.

Zobrazit více