E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Co o nás říkají klienti

2. března 2012, 12.21 Ing. Šimon Kupilík, Envart s.r.o.

Děkuji za splnění termínu dokončení a zprovoznění webu. Osobně mám z nové webové prezentace dobrý pocit – připadá mi designově i obsahově sladěná. Pan majitel je rovněž spokojený. Děkuji za Vaši práci a přínos.

Zobrazit více

 

 

 

12. května 2010, 12.39 Petra Kupská, ALFAVARIA Group s. r. o

Děkuji tímto celému týmu Web & Media za bezvadnou spolupráci při tvorbě našeho nového firemního webu. Bez problémů a s citem pro detail řešili naše připomínky a co je důležité, i po předání díla vstřícně dolaďují požadavky nad rámec schváleného zadání. Vaši společnost mohu s klidným svědomím jen doporučit.

Zobrazit více

 

 

 

25. března 2009, 14.41 Jan Žurek, vedoucí IT oddělení, Krevní centrum s.r.o.

Rychlost s jakou nám bylo navrženo řešení, cenová nabídka, ale především vlastní realizace celého projektu nás mile překvapila. S nadsázkou mohu říci, že když jsme dostávali nabídky konkurenčních firem, Web & Media a.s. s námi prováděla již finální úpravy.

Děkujeme za vstřícnost a profesionální přístup a těšíme se na další spolupráci.

Zobrazit více

 

 

 

6. dubna 2008, 23.43 Zdeněk Kabát, majitel, Roxbery Ostrava s.r.o.

Hlavní výhodou při spolupráci s Web & Media a.s. je, že navrhnou komplexně řešení dle mých požadavků, které já pak jen připomínkuji.

Zobrazit více

 

 

 

6. března 2008, 23.42 Marie Žiliková, starostka, Obec Dobřejovice

Musím potvrdit, že se mi se stránkami pracuje bez problémů a velmi pohodlně. Jsem ráda, že jsem využila služeb Vaší firmy.

Zobrazit více