E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Reference

Jistě bychom se mohli před Vámi dlouze chválit, ale je nepsaným pravidlem, že o fungování, kvalitě prací a profesionálním přístupu hovoří realizované projekty. A byť pod hlavičkou společnosti Web & Media a.s. pracujeme teprve od léta 2006, máme úspěšně ve svém portfoliu již více než 250 projektů. Od menších firemních prezentací, elektronických obchodů, přes rozsáhlé firemní prezentace, Infosystémy pro řízení projektů, sledování úkolů, poptávkové systémy, B2B aplikace až po propracované intranetové aplikace programované na míru a napojené na další externí systémy.

Mezi naše spokojené klienty patří celá řada společností, subjektů a organizací. Vytváříme stejně kvalitně různorodé projekty pro zákazníky nadnárodního charakteru, jakož i lokální živnostníky, menší firmy, státní správu, obecní a městské úřady a neziskové organizace. Různorodé složení dokazuje, že našim stávajícím i budoucím zákazníkům nabízíme profesionální přístup a kvalitní služby vyžadující větší společnosti, tak i přijatelnou cenu pro menší firmy a živnostníky.

 

Poslední realizované reference

ALIAZ - ocelové konstrukce

PROSINEC 2008 - Společnost ALIAZ - ocelové konstrukce s.r.o vznikla 27.6.1991 jako nástupní organizace podniku Agrostav Liberec.

Aktivní stavby s.r.o.

PROSINEC 2008 - Aktivní stavby s.r.o. je stavební firmou, která se zabývá výstavbou rodinných domů, staveb bytové a občanské vybavenosti aj.

Ubytování Antl

PROSINEC 2008 - Ubytování Antl se nachází v pěkném prostředí v podhůří Beskyd malebné obce Sviadnov, nedaleko Frýdku-Místku.

Public - televize o nás

LISTOPAD 2008 - Public je televizní stanice, kterou si můžete naladit v celé ČR prostřednictvím satelitního paketu CS Link.

Hadice Bílek

LISTOPAD 2008 - Velkoobchod a maloobchod s hadicemi.

První certifikační autorita, a.s.

ŘÍJEN 2008 - První certifikační autorita, a.s. (I.CA), působí v oblasti bezpečnostních technologií a certifikačních autorit.

Divadlo loutek Ostrava

ŘÍJEN 2008 - Divadlo loutek Ostrava je jedinou profesionální scénou pro děti a mládež v severomoravském regionu.

Zdravý spánek

ŘÍJEN 2008 - Zdravý spánek to jsou nejen kvalitní postele, matrace, přikrývky, polštáře...

Zero

ZÁŘÍ 2008 - Velkoobchod s obaly, spotřebním zbožím a vlastní výrobou

WOR - Web O Realitách

ZÁŘÍ 2008 - Specializovaný portál o realitách s nabídkou a poptávkou tisíce nemovitostí a dalšími rozšířenými službami.

PK-Intralogis

ZÁŘÍ 2008 - PK-Intralogis, spol. s r.o. vznikla na základě dlouholetých zkušeností z oblasti obchodu s manipulační technikou a jejího využití v logistických procesech.

Kando s.r.o.

ZÁŘÍ 2008 - projekt NOVÉ BYTY VYŠKOV ul. Žižkova

Obec Janovice

ZÁŘÍ 2008 - Obec Janovice se nachází v malebném podhůří Moravskoslezských Beskyd

Čerpání Betonu

SRPEN 2008 - Nabídka čerpání betonu pomocí některého z čerpadel, které se od jiných společností mírně liší.

ZŠ a MŠ Dolní Domaslavice

SRPEN 2008 - Základní škola a mateřská škola Dolní Domaslavice

Tiskárna Kartis + Co s.r.o.

SRPEN 2008 - Cílem tiskárny Kartis + Co s.r.o. je zdokonalovat nabízené služby, uspokojit kvalitativní požadavky zákazníka a svou výrobou minimalizovat ekologický dopad na okolí.

Strana výpisu

9