E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Intranetové systémy na míru

Seznam salónů krásy a tipy na výlety

ČERVEN 2012 - přehledný seznam firemních prezentací zaměřených na salóny krásy, ale fitness studia naleznete na portálu, který nabídne i zajímavé tipy na výlety.

Můj Mac

BŘEZEN 2012 - Portál o stále oblíbenější značce Apple, Mac OS X, Apple iPod, iPad, iMac využívající multidoménový redakční systém multiWMpublic.

IDIF - Institut digitální fotografie

PROSINEC 2011 - Rozsáhlá aplikace programovaná na míru, obsahující komplexní správu kurzů, plánování kapacit, e-shopu, expedic atd. Jádrem projektu je multidoménový systém WMpublic 6.x.

Nové Arvalauto.cz

SRPEN 2011 - Po téměř 2,5 letech jsme provedli vizuální změnu portálu pro prodej a financování vozidel vrácených z operativního leasingu tak včetně implementace řady nových funkcí programovaných na zakázku.

CRM pro Envart

ČERVENEC 2011 - Pro společnost vyrábějící přírodní šlechtěné omítky jsme dodali wmCRM pro řízení obchodních případů.

Český Metropol - tydeniky.cz

DUBEN 2011 - Společnost Metropol Media s.r.o.je vydavatelelem regionálního tisku, s celostátním pokrytím 750 000 výtisků. Přidanou hodnotou je také zpravodajský internetový portál tydeniky.cz, který prošel kompletním redesignem od naší společnosti.

Peníze na cestě

BŘEZEN 2011 -Potřebujete si půjčit nebo nabízíte půjčku? Rozsáhlá aplikace z finančního sektoru včetně PR SMS a ověřování klientů.

CRM systém

ÚNOR 2011 - Přední firmě v ČR a SR jsme dodali wmCRM s úpravami dle potřeb oboru podnikání.

REAL PORT

ŘÍJEN 2010 - Portál o realitách s několikatisícovou nabídkou a poptávkou nemovitostí.

Smlouva a smlouvy ke stažení

ZÁŘÍ 2010 - Nikoli jedna smlouva zdarma, ale smlouvy a smlouvy zdarma vypracované renomovanou právní kanceláří a které jsou součástí programu SmlouyČR onLine.

Internet. aplikace Sportmonitor

ZÁŘÍ 2010 - Zabezpečená Internetová aplikace zaměřená na uchovávání dat z kulturně společenských akcí, které jsou v případě potřeby kdykoli partnerům a sponzorům akcí k dispozici.

ADS AUTOPROFIL MORAVA s.r.o.

ČERVEN 2010 - Rozsáhlý B2B e-shop s napojením na externí databázi SQL a propojením s EIS Premier. Aplikace obsahuje poměrně složitý rozpad náhradních dílů na jednotlivé součástky.

Primavera Andorrana s.r.o.

KVĚTEN 2010 - Webová prezentace s rozšířeným zakázkovým programováním. Komplexní správou kurzů, rozsáhlým elektronickým obchodem B2B s on-line propojením na EIS ABRA G3 atd.

ARVAL AUTO Slovenská republika

KVĚTEN 2010 - Komplexní portál pro prodej vozidel vrácených z operativního leasingu ve Slovenské republice.

Intranetová aplikace s B2B, B2C

DUBEN 2010 - Pro našeho významného klienta jsme vytvořili rozsáhlou aplikaci včetně el. obchodu, automatického propočtu a sledování odměn obchodním reprezentantům, tisku etiket atd.

Durman - tradiční česká okna

DUBEN 2010 - Pro tradičního českého dodavatele oken jsme vytvořili nejen novou webovu prezentaci, ale také systém pro školení ve virtuální třídě.

Aukční portál pro Arval CZ

ÚNOR 2010 - Rozšíření o nový aukční portál proběhlo ve stávající intranetové aplikaci Arval Auto, která je propojena na další systémy.

CRM pro stavební společnost

LEDEN 2010- CRM systém s úpravami na přání pro stavební společnost působící v oblastech revitalizace panelových domů, zateplování rodinných a panelových domů.

ACM Czech, s.r.o.

ČERVEN 2009 - Společnost ACM Czech, s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti certifikace systémů managementu podle norem ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001.

ARVAL AUTO ČR

BŘEZEN 2009 - Prodej a financování vozidel vrácených z operativního leasingu.

WOR - Web O Realitách

ZÁŘÍ 2008 - Specializovaný portál o realitách s nabídkou a poptávkou tisíce nemovitostí a dalšími rozšířenými službami.