E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Elektronické obchodní nástroje

E-shop s originálními výrobky

www.emitex.cz

PROSINEC 2011 - Elektronický obchod s propojením na ekonomický systém PREMIER pro velkoobchodní partnery s katalogem zboží pro koncové zákazníky

V roce 1992 se firma EMITEX věnovala výrobě šitých obalů pro výrobce hraček, autopotahů, drogerie apod., a při této činnosti začala vyrábět první pláštěnky na kočárky.

Výroba pláštěnek se postupem času rozrůstala společně s narůstajícím zájmem dovozců kočárků o nové typy pláštěnek. Veškeré střihy si firma EMITEX vyrábí sama. Například pláštěnka na kočárky s nepřehazovací rukojetí, pláštěnka s kapucí na golfové hole, pláštěnka s konstrukcí na golfové hole a mnoho dalších pochází z naší dílny. Samozřejmě že je vyrábějí i jiné firmy, žel s tímto faktem (tj. kopírováním střihů EMITEX) se museli vyrovnat. Proto jejich nejnovější pláštěnku s názvem "GOLF 1 plus" nechali ochránit průmyslovým vzorem.

Postupem času začali na přání zákazníků vyrábět i jiné doplňky - tašky na kojenecké potřeby, zimní pytle, nánožníky a další doplňky nejen na kočárky, ale i na autosedačky, dále zavinovačky, deky s hračkami atd. Firma EMITEX se snaží vycházet vstříc zákazníkům nejen kvalitou výroby, ale také cenou za výrobek.

Tento klient využil:
Business to business Redakční systém Internetový obchod Grafické zpracování Zpracování na míru
E-shop s originálními výrobky