E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Reference

Jistě bychom se mohli před Vámi dlouze chválit, ale je nepsaným pravidlem, že o fungování, kvalitě prací a profesionálním přístupu hovoří realizované projekty. A byť pod hlavičkou společnosti Web & Media a.s. pracujeme teprve od léta 2006, máme úspěšně ve svém portfoliu již více než 250 projektů. Od menších firemních prezentací, elektronických obchodů, přes rozsáhlé firemní prezentace, Infosystémy pro řízení projektů, sledování úkolů, poptávkové systémy, B2B aplikace až po propracované intranetové aplikace programované na míru a napojené na další externí systémy.

Mezi naše spokojené klienty patří celá řada společností, subjektů a organizací. Vytváříme stejně kvalitně různorodé projekty pro zákazníky nadnárodního charakteru, jakož i lokální živnostníky, menší firmy, státní správu, obecní a městské úřady a neziskové organizace. Různorodé složení dokazuje, že našim stávajícím i budoucím zákazníkům nabízíme profesionální přístup a kvalitní služby vyžadující větší společnosti, tak i přijatelnou cenu pro menší firmy a živnostníky.

 

Poslední realizované reference

Tomeček Bau s.r.o.

ZÁŘÍ 2011 - Firma Tomeček BAU se zaměřuje na provádění staveb rodinných domů, projekční činnost a v neposlední řadě rekonstrukcemi. Její kanceláře naleznete ve Frýdku-Místku a Praze.

B2C e-shop Lesanka

ZÁŘÍ 2011- Elektronický obchod WMe-hop s importem a exportem vůči ekonomickému systému PREMIER.

Verpol Casas S.L. Spain

SRPEN 2011 - Pro španělskou prodejní a stavební firmu jsme vytvořili webovou prezentaci založenou na redakčním a publikačním systému WMpublic včetně VIP zóny.

VIKRA služby s.r.o.

SRPEN 2011 - Společnost VIKRA služby s.r.o. poskytuje poradenskou a školící činnost v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany a přepravy nebezpečného zboží.

Výkup zlata

SRPEN 2011 - Zlato jako jediný kov-komodita, je prakticky nezničitelné a každý den má jinou prodejní cenu. Na stránkách založených na systému WMpublic můžete sledovat aktuální kurz zlata a vývoj jeho ceny na světových trzích.

Z + M Partner, spol. s r.o.

SRPEN 2011 - Webová prezentace pro společnost poskytující náhradní plnění v oblasti tiskových řešení.

Výrobce ocelových konstrukcí

SRPEN 2011- nový kabát dostala o letních prázdninách také webová prezentace výrobce ocelových konstrukcí a zámečnických prací. Samozřejmostí je úprava obsahu pomocí redakčního a publikačního systému WMpublic.

Nové Arvalauto.cz

SRPEN 2011 - Po téměř 2,5 letech jsme provedli vizuální změnu portálu pro prodej a financování vozidel vrácených z operativního leasingu tak včetně implementace řady nových funkcí programovaných na zakázku.

CRM pro Envart

ČERVENEC 2011 - Pro společnost vyrábějící přírodní šlechtěné omítky jsme dodali wmCRM pro řízení obchodních případů.

E-shop - Audiocom

ČERVENEC 2011- elektronický obchod WMe-shop pro prodejce car audio a navigační techniky s řadou úprav na míru a propojením na účetní software POHODA.

Šperky, klenoty, diamanty

ČERVENEC 2011 - Šperky na zakázku, diamanty se zárukou mezinárodních certifikátů (GIA, HRD, EGL, IGI) s možností zapečetění investičních diamantů.

Z + M servis, spol. s r.o.

ČERVENEC 2011 - Pro přední firmu zabývající se komplexním tiskovým řešením jsme vytvořili zcela novou webovou prezentaci založenou na redakčním a publikačním systému WMpublic.

Obec Kateřinice

ČERVEN 2011 - Pro Obec Kateřinice na Novojičínsku tvoříme novou obecní prezentaci, která je samozřejmě postavena na redakčním a publikačním systému WMpublic s úpravami pro obecní a městské úřady.

Obec Libhošť

ČERVEN 2011 - Nová obecní webová prezentace Obce Libhošť. Postavena je na redakčním a publikačním systému WMpublic s úpravami pro obecní a městské úřady.

rj datarooms

KVĚTEN 2011 - Webová prezentace ve čtyřech jazykových mutacích za pomocí WMpublic verze 5.x

Falck SK Health Care

ČERVEN 2011 - Pro zdravotní centra Falck Healthcare a.s. poskytující zdravotní péči na nejvyšší úrovni jsme vyrobili rozsáhlou webovou prezentaci postavenou na WMpublic redakčním systému.

Strana výpisu

3