E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Reference

Jistě bychom se mohli před Vámi dlouze chválit, ale je nepsaným pravidlem, že o fungování, kvalitě prací a profesionálním přístupu hovoří realizované projekty. A byť pod hlavičkou společnosti Web & Media a.s. pracujeme teprve od léta 2006, máme úspěšně ve svém portfoliu již více než 250 projektů. Od menších firemních prezentací, elektronických obchodů, přes rozsáhlé firemní prezentace, Infosystémy pro řízení projektů, sledování úkolů, poptávkové systémy, B2B aplikace až po propracované intranetové aplikace programované na míru a napojené na další externí systémy.

Mezi naše spokojené klienty patří celá řada společností, subjektů a organizací. Vytváříme stejně kvalitně různorodé projekty pro zákazníky nadnárodního charakteru, jakož i lokální živnostníky, menší firmy, státní správu, obecní a městské úřady a neziskové organizace. Různorodé složení dokazuje, že našim stávajícím i budoucím zákazníkům nabízíme profesionální přístup a kvalitní služby vyžadující větší společnosti, tak i přijatelnou cenu pro menší firmy a živnostníky.

 

Poslední realizované reference

Mrózek kardiologie

ZÁŘÍ 2012 - Pro kardiologické pracoviště schopné pomoci Vám v diagnostice a léčbě srdečně cévních onemocnění jsme vyrobili webovou prezentaci s možností aktualizace obsahu pomocí red. systému WMpublic 6.3.

B2B e-shop pro Gras SK s.r.o.

ZÁŘÍ 2012 - Slovenská společnost s orientací na tiskárny a spotřební materiál s více než 10 letou historií si vybrala pro své B2B webové řešení Business link od Web & Media a.s.

SUPERTUNING.CZ - autodoplňky, autotodíly, autokomestika

SRPEN 2012 - Elektronický obchod B2C s propojením na externí dodavatele s nabídkou autodoplňků, autotodílů, autokosmetiky a mnoho dalšího.

Legal Tax Audit

SRPEN 2012 - Moderní poradenská kancelář poskytující integrované právní a daňové poradenství, vedení účetnictví a auditorské služby tuzemským i zahraničním subjektům má novou prezentaci od Web & Media a.s.

Vřetenové sekačky Allett Atco

ČERVENEC 2012 - Anglický trávník bez vřetenové sekačky vytvoříte jen těžko. Kvalitní anglické vřetenové sekačky můžete zakoupit na nově vzniklém e-shopu RazDvaSHOP.

E-shop s nářadím a propojením na SAP BO

ČERVEN 2012- B2C e-shop s propojením na SAP Business One a mnoha úpravami na míru jak v technické části e-shopu tak především v části marketingové.

Dům do milionu

ČERVENEC 2012 - Jednoduchý,ale velmi praktický e-shop s projekty dřevostaveb vycházející z elektronického obchodního nástroje WMshop verze Optimal+.

Seznam salónů krásy a tipy na výlety

ČERVEN 2012 - přehledný seznam firemních prezentací zaměřených na salóny krásy, ale fitness studia naleznete na portálu, který nabídne i zajímavé tipy na výlety.

Obec Pstruží

KVĚTEN 2012 - nová obecní webová prezentace Obce Pstruží v Moravskoslezských Beskydech. Jádrem aplikace je redakční a publikační systém WMpublic s úpravami pro obecní a městské úřady.

Unitherm Běhůnek

DUBEN 2012 - Pro B2B e-shop WMBusiness-Link s propojením na EIS PREMIER se rozhodla rovněž firma specializující se nejen na maloobchodní a velkoobchodní prodej výrobků v oblasti voda, topení, plyn a sanity, ale také na prodej a montáž tepelných čerpadel.

Loutkové divadlo Perníkovka

DUBEN 2012 - Perníková chaloupka a v ní staré loutkové divadélko s pohádkovým světem si pro svou prezentaci včetně programu vybralo systém WMpublic včetně rezervačního systému a platby kartou.

Můj Mac

BŘEZEN 2012 - Portál o stále oblíbenější značce Apple, Mac OS X, Apple iPod, iPad, iMac využívající multidoménový redakční systém multiWMpublic.

Pack-group.de

BŘEZEN 2012 - Seskupení firem z oblasti obalového materiálu využívá multijazyčnou verzi systému WMpublic.

E-shop se vzdělávacími filmy

BŘEZEN 2012 - elektronický obchod s největší nabídkou vzdělávacích filmů na DVD a CD titulů na českém trhu je postaven na produktu WMe-shop včetně příjmu plateb několika platebními metodami s možností stažení ihned při nákupu.

MP finanční servis

BŘEZEN 2012 - pro společnost zabývající se nabídkou finančních služeb jsme vytvořili zcela novou webovou prezentaci s důrazem na přehlednost a marketingové nástroje. VIP modul a spojení s dalšími prezentacemi zajistí WMpublic v. 6.0.

E-shop s nářadím

ÚNOR 2012- Elektronický obchod WMe-shop: ruční nářadí, pneumatické nářadí, stlačený vzduch a jiné.

Strana výpisu

1