E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Reference

Jistě bychom se mohli před Vámi dlouze chválit, ale je nepsaným pravidlem, že o fungování, kvalitě prací a profesionálním přístupu hovoří realizované projekty. A byť pod hlavičkou společnosti Web & Media a.s. pracujeme teprve od léta 2006, máme úspěšně ve svém portfoliu již více než 250 projektů. Od menších firemních prezentací, elektronických obchodů, přes rozsáhlé firemní prezentace, Infosystémy pro řízení projektů, sledování úkolů, poptávkové systémy, B2B aplikace až po propracované intranetové aplikace programované na míru a napojené na další externí systémy.

Mezi naše spokojené klienty patří celá řada společností, subjektů a organizací. Vytváříme stejně kvalitně různorodé projekty pro zákazníky nadnárodního charakteru, jakož i lokální živnostníky, menší firmy, státní správu, obecní a městské úřady a neziskové organizace. Různorodé složení dokazuje, že našim stávajícím i budoucím zákazníkům nabízíme profesionální přístup a kvalitní služby vyžadující větší společnosti, tak i přijatelnou cenu pro menší firmy a živnostníky.

 

Poslední realizované reference

Portál Celé Česko čte dětem

SRPEN 2009 - Nová verze portálu projektu Celé Česko čte dětem® postavená na jádru systému WMpublic a rozšířena o potřebné moduly.

SPR Holding s.r.o.

SRPEN 2009 - Internetové stránky pro stavební a developerskou firmu.

FamilyGolf.cz

ČERVENEC 2009 Záměrem FamilyGolf.cz je neformální sportovní setkání s cílem vytvořit příjemné prostředí a nevšední zážitky pro celou rodinu.

Restaurace Roxbery

ČERVENEC 2009 - Roxbery je restaurace s mezinárodní kuchyní, kde si každý gurmán může najít v nabídce to, co právě jej zaujme.

HST CREATIVE

ČERVENEC 2009 - Výrobní divize HST CREATIVE společnosti se zabývá aplikovaným výzkumem, vývojem a výrobou strojů pro svařování kovů elektrickým obloukem, plasmou a laserem.

ACM Czech, s.r.o.

ČERVEN 2009 - Společnost ACM Czech, s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti certifikace systémů managementu podle norem ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001.

Obec Raškovice

ČERVENEC 2009 - Raškovice se nacházejí na soutoku řek Morávky a Mohelnice obklopené věncem hor Moravskoslezských Beskyd.

Obec Fryčovice

ČERVENEC 2009 - Středně velká obec v západní části frýdecko-místeckého okresu při hlavním tahu z Olomouce do Polska.

GAMYS s.r.o.

ČERVEN 2009 - GAMYS s.r.o. se zabývvá prodejem a servisem multifunkčních cukrářských strojů, výrobníků zmrzliny, čokolády, ledové tříště apod.

Putt PD, s.r.o.

ČERVEN 2009 - Putt PD, s.r.o. je společnost, která staví na více než patnáctiletých zkušenostech svého týmu v oblasti médií, reklamy a marketingu a na bohatých kontaktech ve světě sportu a showbusinessu.

Petroš Interiér

ČERVEN 2009 - Jediný internetový obchod v České republice s on-line konfigurátorem garnýží.

ARVAL FLEET CONTROL

KVĚTEN 2009 - Arval fleet control je moderní webová on-line elektronická kniha jízd, díky které můžete pohodlně řídit a kontrolovat efektivitu Vašeho vozového parku.

Miss Public

KVĚTEN 2009 - Miss Public je zábavný soutěžní televizní seriál (cca 27 dílů / jeden ročník), ve kterém jde zejména o milé pobavení diváka a soutěžících.

INTIM-X - podpora erekce

KVĚTEN 2009 - INTIM-X je přírodní produkt na podporu erekce. Pomáhá zvýšit sexuální touhu, energii a podporuje celkovou pohlavní a tělesnou zdatnost.

Obec Pržno

KVĚTEN 2009 - Oficiální stránky obce Pržno - Moravskoslezský kraj

Alarm, Autoelektro - Novotný

ČERVENEC 2008 - Internetový obchod s autodoplňky pro Váš vůz.

Strana výpisu

7