E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Webové prezentace

rj companies

www.rjcompanies.cz

ŘÍJEN 2011 - rj companies se soustředí na prodej ready-made českých společností a současně nabízí i služby zakládání českých společností a organizačních složek na míru. Pro webovou prezentaci ve 4jazykových mutací využívá WMpublic 5.x

rj companies nabízí ready-made české společnosti k okamžitému prodeji a okamžitému fungování. Společnost si můžete koupit tak, jak je, nebo ji dále nechat upravit dle svých specifických potřeb.

rj companies Vám mohou pomoci usnadnit situaci, když musíte založit českou společnost nebo organizační složku co nejrychleji, ať už kvůli smluvním požadavkům, nabídkovým lhůtám nebo obchodní připravenosti.

rj companies poskytuje všechny služby související s rychlým prodejem českých ready-made společností, včetně zajištění notářských a právních služeb ke změně firmy, statutárních orgánů nebo společníků, příp. akcionářů společnosti.

Tým rj companies Vám také může nabídnout rozsáhlé zkušenosti v daňových, právních a finančních službách, které jsou nezbytné k odpovídajícímu nastrukturování české společnosti, jejího holdingu nebo organizační složky. 

 

Tento klient využil:
Redakční systém Grafické zpracování
rj companies