E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Reference

Jistě bychom se mohli před Vámi dlouze chválit, ale je nepsaným pravidlem, že o fungování, kvalitě prací a profesionálním přístupu hovoří realizované projekty. A byť pod hlavičkou společnosti Web & Media a.s. pracujeme teprve od léta 2006, máme úspěšně ve svém portfoliu již více než 250 projektů. Od menších firemních prezentací, elektronických obchodů, přes rozsáhlé firemní prezentace, Infosystémy pro řízení projektů, sledování úkolů, poptávkové systémy, B2B aplikace až po propracované intranetové aplikace programované na míru a napojené na další externí systémy.

Mezi naše spokojené klienty patří celá řada společností, subjektů a organizací. Vytváříme stejně kvalitně různorodé projekty pro zákazníky nadnárodního charakteru, jakož i lokální živnostníky, menší firmy, státní správu, obecní a městské úřady a neziskové organizace. Různorodé složení dokazuje, že našim stávajícím i budoucím zákazníkům nabízíme profesionální přístup a kvalitní služby vyžadující větší společnosti, tak i přijatelnou cenu pro menší firmy a živnostníky.

 

Poslední realizované reference

MS locator www.vimkdeje.cz

KVĚTEN 2011 - Webová prezentace pro lokalizační hodinky čí přívěsek, které Vám pomohou kdykoliv zjistit, kde se právě Vaše dítě či čtyřnohý mazlíček nachází. Postaveno na redakčním a publikačním systému WMpublic.

Český Metropol - tydeniky.cz

DUBEN 2011 - Společnost Metropol Media s.r.o.je vydavatelelem regionálního tisku, s celostátním pokrytím 750 000 výtisků. Přidanou hodnotou je také zpravodajský internetový portál tydeniky.cz, který prošel kompletním redesignem od naší společnosti.

Hračkářství mikifun.cz

DUBEN 2011 - Elektronický obchodní nástroj B2C a B2B včetně propojení na EIS Premier pro prodejnu s 20 tis. produkty.

Portál nejen o bezpečnosti jízdy

DUBEN 2011- Pro společnost ARVAL, BNP PARIBAS GROUP jsme vytvořili webovou prezentaci na téma, které se dotýká téměř náš všech. Jízda pro život.

Peníze na cestě

BŘEZEN 2011 -Potřebujete si půjčit nebo nabízíte půjčku? Rozsáhlá aplikace z finančního sektoru včetně PR SMS a ověřování klientů.

HST TechnoLogic s.r.o.

BŘEZEN 2011 - Další z klientů, který si naši společnost vybral pro realizaci své zakázky opakovaně. Tentokráte pro webovou prezentaci z dodaných grafických podkladů klienta, který se zabývá automatizací svařování a prodejem svařovací techniky CEBORA.

Obec Vojkovice

ÚNOR 2011 - Redakční a publikační systém s přizpůsobením pro obce či města ČR využila i Obec Vojkovice z Moravskoslezského kraje.

Prezentace a e-shop ridex.cz

ÚNOR 2011 - B2C i B2B elektronický obchod včetně nové www prezentace pro předního prodejce veškerých lesnických potřeb s propojením na EIS Premier.

CRM systém

ÚNOR 2011 - Přední firmě v ČR a SR jsme dodali wmCRM s úpravami dle potřeb oboru podnikání.

Arval Fleet Control Slovensko

LEDEN 2011 - webová prezentace založená na redakčním a publikačním systému WMpublic. Z prezentace je možné se přihlásit do moderní aplikace, díky které je možné pohodlně řídit a kontrolovat efektivitu Vašeho vozového parku.

EUTECH a. s. - hodinybudiky.cz

LEDEN 2011 - Elektronický obchod včetně propojení na ekonomický systém EIS Premier a úprav na míru.

LIBERECKÉ STROJÍRNY s.r.o.

PROSINEC 2010 - pro jednoho z největších výrobců moderního pekařství vyvážejícího do mnoha států v Evropě jsme vyrobili internetovou prezentaci s redakčním a publikačním systémem WMpublic.

know-how-post.cz

PROSINEC 2010 - Jednoduchý web publikující články založený na redakčním systému s úpravou pro publikování zpětných vazeb.

DMSTAV s.r.o.

LISTOPAD 2010 - Nová www prezentace je spravována pomocí redakčního a publikačního systému WMpublic. Oblečena je pak v nové grafice, která koresponduje s novým korporátním designem společnosti.

Agroservis Hlučín

ŘÍJEN 2010 - Elektronický obchodní nástroj B2C s propojením na ekonomický systém Premier pro prodejce a servis zemědělské a manipulační techniky.

REAL PORT

ŘÍJEN 2010 - Portál o realitách s několikatisícovou nabídkou a poptávkou nemovitostí.

Strana výpisu

4