E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Reference

Jistě bychom se mohli před Vámi dlouze chválit, ale je nepsaným pravidlem, že o fungování, kvalitě prací a profesionálním přístupu hovoří realizované projekty. A byť pod hlavičkou společnosti Web & Media a.s. pracujeme teprve od léta 2006, máme úspěšně ve svém portfoliu již více než 250 projektů. Od menších firemních prezentací, elektronických obchodů, přes rozsáhlé firemní prezentace, Infosystémy pro řízení projektů, sledování úkolů, poptávkové systémy, B2B aplikace až po propracované intranetové aplikace programované na míru a napojené na další externí systémy.

Mezi naše spokojené klienty patří celá řada společností, subjektů a organizací. Vytváříme stejně kvalitně různorodé projekty pro zákazníky nadnárodního charakteru, jakož i lokální živnostníky, menší firmy, státní správu, obecní a městské úřady a neziskové organizace. Různorodé složení dokazuje, že našim stávajícím i budoucím zákazníkům nabízíme profesionální přístup a kvalitní služby vyžadující větší společnosti, tak i přijatelnou cenu pro menší firmy a živnostníky.

 

Poslední realizované reference

Smlouva a smlouvy ke stažení

ZÁŘÍ 2010 - Nikoli jedna smlouva zdarma, ale smlouvy a smlouvy zdarma vypracované renomovanou právní kanceláří a které jsou součástí programu SmlouyČR onLine.

Internet. aplikace Sportmonitor

ZÁŘÍ 2010 - Zabezpečená Internetová aplikace zaměřená na uchovávání dat z kulturně společenských akcí, které jsou v případě potřeby kdykoli partnerům a sponzorům akcí k dispozici.

B2C a B2B e-shop pro 5. Slezskou

SRPEN 2010 - E-shop B2C a B2B s propojením na externí ekonomický systém zahrnující prodej nejen kancelářských potřeb, ale i drogerie, hraček atd.

E-shop s diamanty a zlatem

SRPEN 2010 - Elektronický obchod pro prodej diamantů, zlata a šperků.

Modřanské strojírny Praha, a. s.

ČERVENEC 2010 - Webová prezentace pro dceřinnou společnost CTY GROUP, a. s., která zastřešuje skupinu výrobních podniků z různých průmyslových oborů.

Knihy diety-recepty.cz

ČERVENEC 2010 - Standardní elektronický obchodní nástroj WMe-shop tentokráte v oboru pro prodej knih o zdravé výživě a hudnutí.

B2C eshop BPMOBIL.CZ

ČERVEN 2010 - Elektronický obchodní nástroj WMe-shop B2C pro prodej mobilních telefonů včetně porovnávače vlastností přístrojů.

Knihy o multilevel marketingu

ČERVEN 2010 - Standardní elektronický obchodní nástroj WMe-shop tentokráte v oboru pro prodej knih o MLM.

ADS AUTOPROFIL MORAVA s.r.o.

ČERVEN 2010 - Rozsáhlý B2B e-shop s napojením na externí databázi SQL a propojením s EIS Premier. Aplikace obsahuje poměrně složitý rozpad náhradních dílů na jednotlivé součástky.

Soudní znalci Ostrava

KVĚTEN 2010 - Webová prezentace kolektivu soudních znalců, kteří se specializují na jednotlivé znalecké obory. Realizují vypracování komplexních více-oborových znaleckých posudků jak pro fyzické, tak pro právnické osoby, dle přání zákazníka.

Primavera Andorrana s.r.o.

KVĚTEN 2010 - Webová prezentace s rozšířeným zakázkovým programováním. Komplexní správou kurzů, rozsáhlým elektronickým obchodem B2B s on-line propojením na EIS ABRA G3 atd.

ARVAL AUTO Slovenská republika

KVĚTEN 2010 - Komplexní portál pro prodej vozidel vrácených z operativního leasingu ve Slovenské republice.

ALFAVARIA Group s. r. o.

DUBEN 2010 - Zcela nová moderní webová prezentace pro firmu zabývající se dodávkami industriálního nářadí a příslušenství do průmyslového a řemeslného sektoru.

Intranetová aplikace s B2B, B2C

DUBEN 2010 - Pro našeho významného klienta jsme vytvořili rozsáhlou aplikaci včetně el. obchodu, automatického propočtu a sledování odměn obchodním reprezentantům, tisku etiket atd.

Zero s. r. o. - B2B a B2C e-shop

ÚNOR 2010 - Velkoobchodní distributor obalů, obalového materiálu, obalovací techniky a doplňkového spotřebního zboží používá objednávkový systém WM Business link.

Marlenka - zázrak z medu

BŘEZEN 2010 - V návaznosti na expanzi společnosti MIKO International s.r.o. vyrábějící lahodný medový dort Marlenka byla vyrobena nová webová prezentace.

Strana výpisu

5