E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Webové prezentace

Mrózek kardiologie

ZÁŘÍ 2012 - Pro kardiologické pracoviště schopné pomoci Vám v diagnostice a léčbě srdečně cévních onemocnění jsme vyrobili webovou prezentaci s možností aktualizace obsahu pomocí red. systému WMpublic 6.3.

Legal Tax Audit

SRPEN 2012 - Moderní poradenská kancelář poskytující integrované právní a daňové poradenství, vedení účetnictví a auditorské služby tuzemským i zahraničním subjektům má novou prezentaci od Web & Media a.s.

Obec Pstruží

KVĚTEN 2012 - nová obecní webová prezentace Obce Pstruží v Moravskoslezských Beskydech. Jádrem aplikace je redakční a publikační systém WMpublic s úpravami pro obecní a městské úřady.

Loutkové divadlo Perníkovka

DUBEN 2012 - Perníková chaloupka a v ní staré loutkové divadélko s pohádkovým světem si pro svou prezentaci včetně programu vybralo systém WMpublic včetně rezervačního systému a platby kartou.

Můj Mac

BŘEZEN 2012 - Portál o stále oblíbenější značce Apple, Mac OS X, Apple iPod, iPad, iMac využívající multidoménový redakční systém multiWMpublic.

Pack-group.de

BŘEZEN 2012 - Seskupení firem z oblasti obalového materiálu využívá multijazyčnou verzi systému WMpublic.

MP finanční servis

BŘEZEN 2012 - pro společnost zabývající se nabídkou finančních služeb jsme vytvořili zcela novou webovou prezentaci s důrazem na přehlednost a marketingové nástroje. VIP modul a spojení s dalšími prezentacemi zajistí WMpublic v. 6.0.

Envart s.r.o.

ÚNOR 2012 - Pro českého výrobce a dodavatele fasádních stavebních hmot a zateplovacích systémů, společnost Envart s.r.o., jsme vytvořili novou webovou prezentaci s publikačním a redakčním systémem WMpublic 6.0

HST Cebora

ÚNOR 2012 - pro společnost HST Technologic s.r.o. jsme vytvořili v pořadí již třetí webovou prezentaci. Věříme, že i toto je důkaz naši kvalitní a flexibilní spolupráce,kdy se k nám vracejí naši klienti.

Nemocnice Frýdek-Místek

LEDEN 2012 - Obsahově velice rozsáhlá webová prezentace okresní nemocnice ve Frýdku-Místku postavená na redakčním a publikačním systému WMpublic šesté generační verze.

POLYFOL s.r.o.

LEDEN 2012 - pro výrobce a prodejce obalových materiálů jsme vytvořili novou webovou prezentaci založenou na redakčním systému WMpublic.

Vizážistka MAKE-UP ARTIST

LEDEN 2012 - Vizážistické služby, stylistické služby, svatební líčení, kurzy a další nabídku naleznete na webové prezentaci při doméně krasnenalicena.cz, která využívá rovněž redakční systém našeho vývoje.

IDIF - Institut digitální fotografie

PROSINEC 2011 - Rozsáhlá aplikace programovaná na míru, obsahující komplexní správu kurzů, plánování kapacit, e-shopu, expedic atd. Jádrem projektu je multidoménový systém WMpublic 6.x.

Falck Fire Services a.s.

PROSINEC 2011 - pro Evropskou skupinu Falck jsme vytvořili další webovou prezentaci založenou na redakčním systému WMpublic, tentokráte na nejnovější verzi 6.

Stavebniny Profi Slezská

LISTOPAD 2011 - Lokální stavebniny většího rozsahu včetně distribuce stavebních hmot Profi a řadou dalších výrobků.

Obec Vyšní Lhoty

LISTOPAD 2011- Nová obecní webová prezentace Obce Vyšní Lhoty. Je postavena na redakčním a publikačním systému WMpublic s úpravami pro obecní a městské úřady.

rj companies

ŘÍJEN 2011 - rj companies se soustředí na prodej ready-made českých společností a současně nabízí i služby zakládání českých společností a organizačních složek na míru. Pro webovou prezentaci ve 4jazykových mutací využívá WMpublic 5.x

Hanwha L&C Czech, s.r.o.

ŘÍJEN 2011 - Mezinárodní skupina Hanwha L&C se sídlem v Jihokorejském Soulu je prostřednictvím Hanwha L&C Czech, s.r.o. významným výrobcem dílů pro auto-průmysl a rovněž výrobcem EPP granulátu (expandovaného polypropylénu).

Pozemní a inženýrské stavby

ZÁŘÍ 2011 - pro společnost provádějící pozemní a inženýrské stavby a nabízí také instalatérské jsem vyrobili webovou prezentaci s publikačním a redakčním systémem WMpublic

Stavební firma z Jablunkova

ZÁŘÍ 2011 - pro stavební firmu z Jablunkova tvoříme novou webovou prezentaci založenou na redakčním a publikačním systému WMpublic.

Tomeček Bau s.r.o.

ZÁŘÍ 2011 - Firma Tomeček BAU se zaměřuje na provádění staveb rodinných domů, projekční činnost a v neposlední řadě rekonstrukcemi. Její kanceláře naleznete ve Frýdku-Místku a Praze.

Verpol Casas S.L. Spain

SRPEN 2011 - Pro španělskou prodejní a stavební firmu jsme vytvořili webovou prezentaci založenou na redakčním a publikačním systému WMpublic včetně VIP zóny.

VIKRA služby s.r.o.

SRPEN 2011 - Společnost VIKRA služby s.r.o. poskytuje poradenskou a školící činnost v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany a přepravy nebezpečného zboží.

Výkup zlata

SRPEN 2011 - Zlato jako jediný kov-komodita, je prakticky nezničitelné a každý den má jinou prodejní cenu. Na stránkách založených na systému WMpublic můžete sledovat aktuální kurz zlata a vývoj jeho ceny na světových trzích.

Strana výpisu

1