E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Webové prezentace

Loutkové divadlo Perníkovka

www.pernikovka.cz

DUBEN 2012 - Perníková chaloupka a v ní staré loutkové divadélko s pohádkovým světem si pro svou prezentaci včetně programu vybralo systém WMpublic včetně rezervačního systému a platby kartou.

 

Jak může vypadat zábava pro děti? Zkuste perníkovou chaloupku a v ní staré loutkové divadélko s pohádkovým světem. Kde ho najdete? Přece v roubené chaloupce Perníkovka v malebném prostředí beskydské pahorkatiny a starobylém městečku Štramberk.

 

Představení jsou pro menší, ale i větší děti. To však neznamená, že by si nepřišel na své i tatínek s maminkou, či dědeček a babička. Ba naopak, ti se vrátí do svých dětských let, rozzáří se a možná bude i slzička.

 

Divadlo hraje pohádky starých časů, s klasickými pohádkovými postavami, jako je Kašpárek, Ježibaba, Princezna, pan Král, Drak, Honza, Maruška a jiní. S loutek vyzařuje energie starých časů, moudrost i ponaučení.

 

A co až dojdou staré a ověřené pohádky? Doufejme, že se najdou pěkné, nové. 

 

Pro ty co pohádku oželí a počkají si na dítka, čeká sladká nabídka. Perníčky a dobrůtky a to nejen sladké. Uvnitř malebné chaloupky i venku na krásné zahrádce, jak je komu libo.

 

Teď už nezbývá nic než Vás pozvat na program.

 

Tento klient využil:
Redakční systém Grafické zpracování Zpracování na míru
Loutkové divadlo Perníkovka