E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Webové prezentace

Mrózek kardiologie

www.mrozek-kardio.cz

ZÁŘÍ 2012 - Pro kardiologické pracoviště schopné pomoci Vám v diagnostice a léčbě srdečně cévních onemocnění jsme vyrobili webovou prezentaci s možností aktualizace obsahu pomocí red. systému WMpublic 6.3.

 

Diagnostika a léčba srdečně cévních onemocnění: ischemické choroby srdeční, arteriální hypertenze - vysokého krevního tlaku, srdečních - chlopňových vad, srdečních nepravidelností - arytmii, srdečního selhání, kardiomyopatii - onemocnění srdečního svalu, hyperlipidemií- zvýšené hladiny tuků.

 

1. ambulance založena v 1994 MUDr. Mrózkem Vladimírem, v následujících letech přibyli lékaři: MUDr. Mrózek Jan (2006) a MUDr. Iva Procházková (2010).

V průběhu let se rozšířily diagnostické metody ECHO ( vyšetření funkce a vad srdce ), arytmické holtry - pro vyšetření srdečních arytmii (nepravidelností), tlakové holtry - pro monitorovaní tlaku a optimalizaci léčby.

Zátěžové testy - ergometr. Kontroly kardiostimulátorů a defibrilátorů.

Úzká spolupráce všech 3 kardiologů zajišťuje kontinuální a komplexní péči i v nepřítomnosti některého z nich.

Těsná spolupráce se specializovanými pracovišti Fakultní nemocnice Ostrava-Poruba -kardiochirurgická klinika a kardiovaskulární klinika, Nemocnice ve Frýdku-Místku - interní oddělení, Nemocnice Třinec-Podlesí kardiocentrum, Městská nemocnice Ostrava-Fifejdy - kardiologické oddělení, Fakultní nemocnice Olomouc kardiologická klinika.

 

 

Tento klient využil:
Redakční systém Grafické zpracování
Mrózek kardiologie