E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Intranetové systémy na míru

ACM Czech, s.r.o.

ČERVEN 2009 - Společnost ACM Czech, s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti certifikace systémů managementu podle norem ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001.

Spolupráce s britským certifikačním orgánem ji poskytuje zkušenosti nezbytné pro správnou aplikaci i těch nejpřísnějších požadavků v rámci jednotlivých standardů a zaručuje klientům uznání vystaveného certifikátu po celém světě. Protože normy často hovoří nepřívětivým jazykem, snaží se v nejvyšší možné míře o individuální přístup k zákazníkům s ohledem na jejich specifické potřeby a přání. Cenová politika je podřízena jedinému parametru, kterým je konkurenceschopnost na trhu. Aby ACM Czech, s.r.o. obstála, produkuje služby s vysokou přidanou hodnotou - cílem certifikace není samotné vystavení certifikátu, ale především nové poznatky a zkušenosti využitelné pro další rozvoj Vaší společnosti.

Zpracování webových poptávek, správa projektů, úkolů, to jsou hlavní položky dodávky Web & Media a.s. pro ACM Czech, s.r.o. Produktově byl dodán WMinfosystem a výkonné jádro redakčního systému WMpublic.

ACM Czech, s.r.o.