E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Elektronické obchodní nástroje

Primavera Andorrana s.r.o.

www.primavera-and.cz

KVĚTEN 2010 - Webová prezentace s rozšířeným zakázkovým programováním. Komplexní správou kurzů, rozsáhlým elektronickým obchodem B2B s on-line propojením na EIS ABRA G3 atd.

Od svého založení v roce 1994 se Primavera Andorrana s.r.o. postupně stala přední firmou v oboru profesionální kosmetiky v České i Slovenské republice.
Během 15 let jejího působení na trhu zařadila do nabídky nové značky a přípravky těšící se mezinárodní prestiži. Cílem je nabídnout  zákazníkům co nejširší sortiment, z něhož si mohou vybrat přípravky nejlépe odpovídající jejich potřebám.
Základem firemního růstu je vlastní vzdělávací centrum I.I.C. s velkým týmem profesionálů, kteří jsou v neustálém kontaktu s klienty, aby je mohli seznamovat s nejaktuálnějšími novinkami a trendy.
Další velmi důležitou podmínkou růstu je důvěra, kterou v Primaveru Andorranu vkládá více než 8.000 profesionálů, což je současná klientela. Díky jejich podnětům a připomínkám firma dokázala jít stále kupředu a neustále zlepšovat kvalitu služeb.

Tento klient využil:
Business to business Redakční systém Grafické zpracování Zpracování na míru
Primavera Andorrana s.r.o.