E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Webové prezentace

Sorisa.cz

BŘEZEN 2010 - Webová prezentace včetně poptávkového modulu zaměřená na špičkové technologie v kosmetickém ošetření obličeje a těla.

PROESTETIC RENT

ÚNOR 2010 - Webová prezentace pronájmu speciálních kosmetických přístrojů.

INTERGOS-CZ, s.r.o.

LEDEN 2010 - Webová prezentace především s elektronickým objednávkovým systémem B2B s kompletním propojením na EIS Premier a oborovými úpravami pro zdravotnictví.

TORQUIS s.r.o.

PROSINEC 2009 - Společnost TORQUIS s.r.o. se zabývá poskytováním služeb v oblasti evropských fondů, štíhlých nástrojů, vzdělávání a poradenství.

Ká glass, s.r.o.

LISTOPAD 2009 - kombinace elektronického obchodu, poptávkového systému a prezentačních stránek.

Štěpán Krkoška - Siberian Husky

LISTOPAD 2009 - Prezentační stránky úspěšného závodníka Štěpána Krkošky a také jeho chovatelské stanice plemene Sibiřského Husky.

Stavební firma Jakub Antl

ŘÍJEN 2009 - Stavební firma realizující svá díla především v Olomouckém a Moravskoslezském kraji.

Stratos stavební společnost

ŘÍJEN 2009 - Stavební společnost z Kladna s dlouholetou praxí v tuzemsku i v zahraničí.

D-KLUB Ostrava, o.s.

ZÁŘÍ 2009 - Sportovní klub provozující činnost zaměřenou na outdoorové aktivity – především pobyt ve volné přírodě, vodáctví a expediční výpravy.

Kovohutě Příbram a.s.

SRPEN 2009 - Ve spolupráci s jedním z našich partnerů jsme vytvořili prezentaci pro tradičního a spolehlivého dodavatele výrobků a slitin na bázi olova, cínu a drahých kovů.

Portál Celé Česko čte dětem

SRPEN 2009 - Nová verze portálu projektu Celé Česko čte dětem® postavená na jádru systému WMpublic a rozšířena o potřebné moduly.

SPR Holding s.r.o.

SRPEN 2009 - Internetové stránky pro stavební a developerskou firmu.

FamilyGolf.cz

ČERVENEC 2009 Záměrem FamilyGolf.cz je neformální sportovní setkání s cílem vytvořit příjemné prostředí a nevšední zážitky pro celou rodinu.

Restaurace Roxbery

ČERVENEC 2009 - Roxbery je restaurace s mezinárodní kuchyní, kde si každý gurmán může najít v nabídce to, co právě jej zaujme.

HST CREATIVE

ČERVENEC 2009 - Výrobní divize HST CREATIVE společnosti se zabývá aplikovaným výzkumem, vývojem a výrobou strojů pro svařování kovů elektrickým obloukem, plasmou a laserem.

Obec Raškovice

ČERVENEC 2009 - Raškovice se nacházejí na soutoku řek Morávky a Mohelnice obklopené věncem hor Moravskoslezských Beskyd.

Obec Fryčovice

ČERVENEC 2009 - Středně velká obec v západní části frýdecko-místeckého okresu při hlavním tahu z Olomouce do Polska.

GAMYS s.r.o.

ČERVEN 2009 - GAMYS s.r.o. se zabývvá prodejem a servisem multifunkčních cukrářských strojů, výrobníků zmrzliny, čokolády, ledové tříště apod.

Putt PD, s.r.o.

ČERVEN 2009 - Putt PD, s.r.o. je společnost, která staví na více než patnáctiletých zkušenostech svého týmu v oblasti médií, reklamy a marketingu a na bohatých kontaktech ve světě sportu a showbusinessu.

Petroš Interiér

ČERVEN 2009 - Jediný internetový obchod v České republice s on-line konfigurátorem garnýží.

ARVAL FLEET CONTROL

KVĚTEN 2009 - Arval fleet control je moderní webová on-line elektronická kniha jízd, díky které můžete pohodlně řídit a kontrolovat efektivitu Vašeho vozového parku.

Miss Public

KVĚTEN 2009 - Miss Public je zábavný soutěžní televizní seriál (cca 27 dílů / jeden ročník), ve kterém jde zejména o milé pobavení diváka a soutěžících.

INTIM-X - podpora erekce

KVĚTEN 2009 - INTIM-X je přírodní produkt na podporu erekce. Pomáhá zvýšit sexuální touhu, energii a podporuje celkovou pohlavní a tělesnou zdatnost.

Obec Pržno

KVĚTEN 2009 - Oficiální stránky obce Pržno - Moravskoslezský kraj

Strana výpisu

3