E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Webové prezentace

Z + M Partner, spol. s r.o.

SRPEN 2011 - Webová prezentace pro společnost poskytující náhradní plnění v oblasti tiskových řešení.

Výrobce ocelových konstrukcí

SRPEN 2011- nový kabát dostala o letních prázdninách také webová prezentace výrobce ocelových konstrukcí a zámečnických prací. Samozřejmostí je úprava obsahu pomocí redakčního a publikačního systému WMpublic.

Šperky, klenoty, diamanty

ČERVENEC 2011 - Šperky na zakázku, diamanty se zárukou mezinárodních certifikátů (GIA, HRD, EGL, IGI) s možností zapečetění investičních diamantů.

Z + M servis, spol. s r.o.

ČERVENEC 2011 - Pro přední firmu zabývající se komplexním tiskovým řešením jsme vytvořili zcela novou webovou prezentaci založenou na redakčním a publikačním systému WMpublic.

Obec Kateřinice

ČERVEN 2011 - Pro Obec Kateřinice na Novojičínsku tvoříme novou obecní prezentaci, která je samozřejmě postavena na redakčním a publikačním systému WMpublic s úpravami pro obecní a městské úřady.

Obec Libhošť

ČERVEN 2011 - Nová obecní webová prezentace Obce Libhošť. Postavena je na redakčním a publikačním systému WMpublic s úpravami pro obecní a městské úřady.

rj datarooms

KVĚTEN 2011 - Webová prezentace ve čtyřech jazykových mutacích za pomocí WMpublic verze 5.x

Falck SK Health Care

ČERVEN 2011 - Pro zdravotní centra Falck Healthcare a.s. poskytující zdravotní péči na nejvyšší úrovni jsme vyrobili rozsáhlou webovou prezentaci postavenou na WMpublic redakčním systému.

MS locator www.vimkdeje.cz

KVĚTEN 2011 - Webová prezentace pro lokalizační hodinky čí přívěsek, které Vám pomohou kdykoliv zjistit, kde se právě Vaše dítě či čtyřnohý mazlíček nachází. Postaveno na redakčním a publikačním systému WMpublic.

Český Metropol - tydeniky.cz

DUBEN 2011 - Společnost Metropol Media s.r.o.je vydavatelelem regionálního tisku, s celostátním pokrytím 750 000 výtisků. Přidanou hodnotou je také zpravodajský internetový portál tydeniky.cz, který prošel kompletním redesignem od naší společnosti.

Portál nejen o bezpečnosti jízdy

DUBEN 2011- Pro společnost ARVAL, BNP PARIBAS GROUP jsme vytvořili webovou prezentaci na téma, které se dotýká téměř náš všech. Jízda pro život.

HST TechnoLogic s.r.o.

BŘEZEN 2011 - Další z klientů, který si naši společnost vybral pro realizaci své zakázky opakovaně. Tentokráte pro webovou prezentaci z dodaných grafických podkladů klienta, který se zabývá automatizací svařování a prodejem svařovací techniky CEBORA.

Obec Vojkovice

ÚNOR 2011 - Redakční a publikační systém s přizpůsobením pro obce či města ČR využila i Obec Vojkovice z Moravskoslezského kraje.

Prezentace a e-shop ridex.cz

ÚNOR 2011 - B2C i B2B elektronický obchod včetně nové www prezentace pro předního prodejce veškerých lesnických potřeb s propojením na EIS Premier.

Arval Fleet Control Slovensko

LEDEN 2011 - webová prezentace založená na redakčním a publikačním systému WMpublic. Z prezentace je možné se přihlásit do moderní aplikace, díky které je možné pohodlně řídit a kontrolovat efektivitu Vašeho vozového parku.

LIBERECKÉ STROJÍRNY s.r.o.

PROSINEC 2010 - pro jednoho z největších výrobců moderního pekařství vyvážejícího do mnoha států v Evropě jsme vyrobili internetovou prezentaci s redakčním a publikačním systémem WMpublic.

know-how-post.cz

PROSINEC 2010 - Jednoduchý web publikující články založený na redakčním systému s úpravou pro publikování zpětných vazeb.

DMSTAV s.r.o.

LISTOPAD 2010 - Nová www prezentace je spravována pomocí redakčního a publikačního systému WMpublic. Oblečena je pak v nové grafice, která koresponduje s novým korporátním designem společnosti.

Modřanské strojírny Praha, a. s.

ČERVENEC 2010 - Webová prezentace pro dceřinnou společnost CTY GROUP, a. s., která zastřešuje skupinu výrobních podniků z různých průmyslových oborů.

Soudní znalci Ostrava

KVĚTEN 2010 - Webová prezentace kolektivu soudních znalců, kteří se specializují na jednotlivé znalecké obory. Realizují vypracování komplexních více-oborových znaleckých posudků jak pro fyzické, tak pro právnické osoby, dle přání zákazníka.

ALFAVARIA Group s. r. o.

DUBEN 2010 - Zcela nová moderní webová prezentace pro firmu zabývající se dodávkami industriálního nářadí a příslušenství do průmyslového a řemeslného sektoru.

Marlenka - zázrak z medu

BŘEZEN 2010 - V návaznosti na expanzi společnosti MIKO International s.r.o. vyrábějící lahodný medový dort Marlenka byla vyrobena nová webová prezentace.

Durman - tradiční česká okna

DUBEN 2010 - Pro tradičního českého dodavatele oken jsme vytvořili nejen novou webovu prezentaci, ale také systém pro školení ve virtuální třídě.

Advokátní kancelář Rutland - Ježek

ÚNOR 2010 - Právní poradenství kvalitně a efektivně v České republice.

Strana výpisu

2