E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Aktuality našich klientů

31. března 2010, 17.04 18. Mezinárodní veletrh elektrotechniky a elektroniky AMPER

18. Mezinárodní veletrh elektrotechniky a elektroniky AMPER proběhne v roce 2010 za aktivní vystavovatelské účasti společnosti ALFAVARIA Group s. r. o. Výstavní prezentaci našeho klienta naleznete současně ve dvou expozicích, kde bude prezentovat řadu zajímavostí ze světa kvalitního nářadí.

Zobrazit více

 

 

 

10. prosince 2009, 14.15 Rallye Dakar 2010

Roman Krejčí je společníkem firmy, která je klientem Web & Media a.s., ale také člověk sportovně založený a to především v kategorii sportu s vůní benzínu. Po mnoha vyhraných závodech v motocrosu, countrycrosu apod. se rozhodl, že udělá vše proto, aby si vyzkoušel nejtěžší rallye planety také nejen z pohledu diváka nebo mechanika. Připravujeme pro něj speciální část na našem webu v menu Informace - Rallye Dakar.

Zobrazit více

 

 

 

23. října 2009, 19.37 Kalendář je na světě!

Dlouhých 18 měsíců vznikal unikátní umělecký kalendář Celé Česko čte dětem 2010, který nemá obdobu v České republice. 12 známých tváří ze světa kultury, sportu a vědy se ve snaze podporovat čtení dětem zábavnou formou převtělilo do pohádkových postav. Spolu se svými dětmi!

Zobrazit více

Ewa Farná v pohádce O Smolíčkovi.

 

 

 

27. června 2009, 17.05 Předsedou ČMFS zvolen Ivan Hašek

Delegáti 12. valné hromady ČMFS v tajné volbě zvolili předsedou fotbalového svazu Ivana Haška, který tak porazil druhého kandidáta Luďka Vinše. Hašek získal 167 hlasů, Vinš 32 hlasy.

Zobrazit více

Luděk Vinš blahopřeje vítezi Ivanu Haškovi

 

 

 

28. května 2009, 18.15 Volte Miss Public 2009

Od dnešního dne můžete volit pomocí SMS zpráv Miss Public, kterou pořádá televizní stanice Public TV. Zašlete zprávu ve formátu KRASKA X na číslo 900 11 09, kde X je číslo dívky. Dívky si můžete prohlédnout na adrese www.misspublic.cz. V detailu aktuality si můžete přečíst, že Miss Public je tak trochu jiná miss.

Zobrazit více

 

 

 

10. května 2009, 13.27 Snídaně s Novou a Marlenkou

Dne 15.května 2009 můžete sledovat Snídani s Novou z nových výrobních prostor našeho klienta vyrábějícího lahodný dort Marlenka.

Zobrazit více

 

 

 

4. května 2009, 12.15 Luděk Vinš se sešel s Ivanem Haškem

Luděk Vinš, jediný oficiální kandidát na funkci předsedy ČMFS, se o víkendu setkal v Dubaji s Ivanem Haškem, trenérem tamního klubu Al Ahlí a mužem, jehož by rád viděl v roli ředitele reprezentací a trenéra národního týmu. "Usoudil jsem, že je na čase, abych si s Ivanem znovu promluvil, protože čas běží a volební valná hromada se blíží," komentoval soukromé setkání Luděk Vinš, jenž byl za Haškem v Dubaji také v závěru minulého roku. A o čem všem byla řeč?

Zobrazit více

 

 

 

27. dubna 2009, 20.00 Tajný deník Adriana Molea po premiéře

Dlouho připravovaný a očekávaný Tajný deník Adriana Molea - komedie o trampotách dospívání a rodinného života podle světového knižního bestselleru, stejnojmenného humoristického románu Sue Townsendové - už to má v Divadle loutek Ostrava za sebou...

Zobrazit více

 

 

 

20. dubna 2009, 23.33 Společnost Celé Česko čte dětem hledá regionální koordinátory

Společnost Celé Česko čte dětem hledá regionální koordinátory, kteří budou propagovat ideje Kampaně.

Zobrazit více

 

 

 

14. dubna 2009, 19.05 Deník Sport volí »fotbalovou vládu«

Deník Sport ve spolupráci s TV NOVA ve svém úterním vydání vyhlásil anketu, ve které mohou čtenáři a diváci formou SMS zpráv vybírat »fotbalovou vládu« - ideálního předsedu svazu, trenéra a kapitána národního týmu. Mezi pěticí nominovaných na funkci předsedy ČMFS samozřejmě nechybí Luděk Vinš, první a zatím jediný známý kandidát. Pokud vás zaujal jeho volební program, můžete ho v této anketě podpořit SMS zprávou.

Zobrazit více

 

 

 

Strana výpisu

2