E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Aktuality našich klientů

28. května 2009, 18.15 Volte Miss Public 2009

Od dnešního dne můžete volit pomocí SMS zpráv Miss Public, kterou pořádá televizní stanice Public TV. Zašlete zprávu ve formátu KRASKA X na číslo 900 11 09, kde X je číslo dívky. Dívky si můžete prohlédnout na adrese www.misspublic.cz. V detailu aktuality si můžete přečíst, že Miss Public je tak trochu jiná miss.

Miss Public je soutěž o nejkrásnější dívku, kterou lze běžně vidět třeba na ulici. Náhodně potkaný muž ukáže na dívku, která se mu líbí a když jsme jich postupně takto našli třináct, začíná finále v podobě sms hlasování. A tak veřejnost sama rozhodne, která dívka se může pyšnit titulem Miss Public 2009! A veřejnost, to jste především Vy, diváci!

 

Cena za odeslání SMS zprávy je 9 Kč vč. DPH. Za službu odpovídá Mobil Systems, a.s. Více informací na www.web-media.cz Infolinka: 222 360 152.

 

 

Pravidla SMS souteže
Soutež probíhá od 28.5.2009 (18:00 hodin) do 30.9.2009 (18:00 hodin) (dále jen konání soutěže.)
Každý odesilatel sms má možnost sms hlasem do soutěže miss public ovlivnit pořadí vítězky.
Cena jedné sms je stanovena 9 Kč s DPH.
Do soutěže miss public budou započítány pouze platné sms. Platnou sms se rozumí taková sms, která je odeslána ve správném formátu. Formát sms je KRASKA X   kde číslo X je pořadové číslo dívky v soutěži miss public.
Organizátor soutěže si vyhrazuje právo rozhodnout o pravosti a platnosti všech sms.
Počet sms z jednoho telefonního čísla je neomezen.

Organizátor soutěže je oprávněn bez náhrady pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž pozastavit, odvolat či zrušit nebo jednostranně změnit nebo doplnit její pravidla.

 


Tématické zařazení:

 » Informace  » Aktuality našich klientů