E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Rallye Dakar

 Jak jsme již informovali dříve, publikujeme v této části samostatný blok informací o Romanu Krejčím, zástuLogo Rallye Dakar 2010pci společnosti, jež je naším klientem, který na Nový rok podstoupí poprvé oficiální start v jedné z nejtěžších rallye světa, Rally Dakar.

Roman pojede v kategorii motocyklů pod číslem 118 na stroji Yamaha za Czech Dakar Team a my se budeme snažit na této stránce zachytit nejen komentáře z médií, ale také jeho zprávy, fotografie případně videa.

Poděkování bude jistě patřit celé výpravě z České republiky, především pak tvůrcům stránek Czech Dakar Teamu.

 

Další informace:

 

Krátké zprávy a komentáře

Rozhovory

 

Foto - video

O Romanu Krejčím

 

 

11. ledna 2010, 17.58 9.etapa - Hromadný start, vynikající výsledek

Roman Krejčí je v průběžném pořadí po dojezdu do cíle 9. etapy v druhé desítce, konkrétně pak na 15. místě!!!
Dnes se startovalo hromadným startem po 20 jezdcích a pravděpodobně to Romanovi hodně vyhovovalo.

Zobrazit více

Tracking 9. etapy

 

 

 

11. ledna 2010, 00.53 MÉDIA - Motocyklista Krejčí dorazil do cíle deváté etapy Dakaru patnáctý

Roman Krejčí zařídil v 9. etapě nejlepší výsledek českých motocyklistů na letošní Rallye Dakar, když projel cílem na patnáctém místě. Pořadatelé zkrátili pondělní měřený úsek na polovinu a na 170 kilometrech ztratil Krejčí necelých 16 minut na nejrychlejšího Španěla Marka Comu.

Zobrazit více

 

 

 

9. ledna 2010, 12.48 VIDEO - hodnocení Romana Krejčího po 7. etapě

Zobrazit více

 

 

 

6. ledna 2010, 16.02 AUDIO - rozhovor Standy Berkovce s Romanem Krejčím po 4. etapě.

Zobrazit více

 

 

 

5. ledna 2010, 22.49 4. etapa - Roman málem nestihl Atakamu

První etapa, která byla na území Chile se málem obešla bez motocyklového závodníka Czech Dakar Teamu Romana Krejčího, který díky frontě při tankování na hranicích mezi Argentinou a Chile stihnul startovat na speciálce téměř za pochodu. I přesto, že si ani nestačil dolít vodu do camelbagu zajil opět dobrý výsledek, který je posunul v celkovém pořadí zase o kousek výše, konkrétně na celkové 44. místo.

Zobrazit více

 

 

 

5. ledna 2010, 13.43 AUDIO - rozhovor Standy Berkovce s Romanem Krejčím po 3. etapě.

Přinášíme Vám krátký rozhovor Romana Krejčího se Standou Berkovcem po 3. etapě.

Zobrazit více

 

 

 

4. ledna 2010, 15.00 3. etapa - Fantastický úspěch Romana Krejčího

Nejen Roman Krejčí se dočkal etapy, kde hlavní roli sehraje jízda v písku. Ač se jedná o náročný terén, pravděpodobně kvůli písku startují všichni závodníci v této rallye. V prvních okamžicích v cíli to vypadá na fantastický úspěch.

Zobrazit více

 

 

 

4. ledna 2010, 09.27 Výraz boxera, to je pohled na Romana Krejčího po 2. etapě.

Roman Krejčí má po 2. etapě výraz boxera poté, co mu na nose přibyly čtyři stehy. Je to následek včerejšího letu, jak jsme psali krátce zde.

Co se tedy přihodilo? "V polovině erzety jsem jel rychle, koukal na navigační přístroje a ten balvan si mně nějak našel. Podle přístrojů jsem jel v tom okamžiku 113 km/h. Motorka letěla, já také a i když jsem měl helmu tak to dopadlo takto. Odnesl to zadní podsedlový rám, ohnutá byla samozřejmě i řidítka. Ještě že jen tak."

Zobrazit více

 

 

 

4. ledna 2010, 00.45 KRÁTCE - Rychlostní limity trápí i ostatní jezdce

Včera v pozdních hodinách jsme informovali o penalizaci, která Romana Krejčího posunula z 52. místa až na 138. pozici. Dnes jsme mohli v médiích zaznamenat mnoho informací o tom, že tuto chybu nedělají jen začátečníci, ale i zkušení jezdci jako je například vítěz loňského Dakaru Marc Coma, který dojel i v druhé etapě na třetím místě. Avšak po započtení penalizace byl odsunut až na 14. příčku. Celkem dnes dostalo jakoukoli penalizaci 31. jezdců jen z kategorie BIKE!!!

Zobrazit více

 

 

 

3. ledna 2010, 22.27 KRÁTCE - Tak už jsem letěl, říká Roman Krejčí

I podle slov Romana Krejčího byla dnešní etapa velice náročná, neboť pršelo a v některých částech byla mlha.
"Nejhorší pro mne na dešti bylo, že se jsem měl špatné brýle a v nich se opravdu nedalo jet. Samozřejmě i hustý déšť, mlha a především nesmírně kluzká trať byly velice nebezpečné a mi se podařilo stejně jako mnoha jezdcům na dvou kolech havarovat. Letěl jsem naštěstí jen přes řidítka a nemusel tak letět záchrannou helikoptérou", říká motorkář, který má o odpolední zábavu postaráno, neboť při pádu utrpěl i motocykl, takže jej musí do zítřejšího rána opravit respektiva spíše narovnat.

Zobrazit více

 

 

 

Strana výpisu

1