E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Aktuality našich klientů

27. června 2009, 17.05 Předsedou ČMFS zvolen Ivan Hašek

Delegáti 12. valné hromady ČMFS v tajné volbě zvolili předsedou fotbalového svazu Ivana Haška, který tak porazil druhého kandidáta Luďka Vinše. Hašek získal 167 hlasů, Vinš 32 hlasy.

"Blahopřeji Ivanovi a věřím, že se mu podaří naplnit očekávání delegátů i celé fotbalové veřejnosti," komentoval výsledek volby Luděk Vinš, jenž bezprostředně po oznámení počtu hlasů pogratuloval Ivanu Haškovi k vítězství. "Výsledek voleb samozřejmě respektuji, společenská objednávka byla vysoká a nevidím důvod k žádnému hlubokému zklamání. Život jde dál, mám řadu obchodních aktivit a mým prvořadým cílem ve fotbale je nyní návrat Viktorie Žižkov do první ligy. V tuto chvíli se ale nejvíc ze všeho těším, že si odpočinu. Třeba už zítra na golfu," usmál se Vinš.

Ivan Hašek po svém zvolení poděkoval Luďku Vinšovi za korektně vedenou volební kampaň, což ocenil ve svém projevu i Vinš. "Rád bych i prostřednictvím těchto internetových stránek poděkoval všem, kdo mě podporovali, volili a spolupracovali se mnou. Z českého fotbalu samozřejmě neodcházím, a tím nemyslím jen Viktorii Žižkov," dodal Luděk Vinš po skončení valné hromady.

Zdroj: www.ludekvins.cz


Tématické zařazení:

 » Informace  » Aktuality našich klientů  

Luděk Vinš blahopřeje vítezi Ivanu Haškovi