E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Informace

4. května 2009, 19.15 CSS - kaskádové styly

Tato technologie umožňuje centrální nadefinování jednotného vzhledu stránek, čímž výrazně zjednodušuje, zrychluje a tím i zlevňuje aktualizace prezentace.

Zobrazit více

 

 

 

4. května 2009, 15.25 JavaScript

Jedná se o poměrně silný programovací jazyk, který pracuje na straně klienta. Používáme jej v určitých situacích k oživení prezentace nebo tam, kde je použití jiných možností nevhodné.

Zobrazit více

 

 

 

4. května 2009, 15.22 Flash

Macromedia Flash je technologie se využívá mimo jiné pro tvorbu animovaných internetových stránek. Využití této technologie umožní připravit internetovou prezentaci skutečně poutavou a na vysoké úrovni po grafické stránce. Hodí se zvláště pro prezentace, kde hlavní důraz je kladen na image a originalitu řešení.

Zobrazit více

 

 

 

4. května 2009, 15.12 Zabezpečení SSL

SSL (Secure socket layer) je v současnosti jedna z nejvíce používaných metod pro zabezpečení datových přenosů v rámci Internetu.

Zobrazit více

 

 

 

4. května 2009, 12.15 Luděk Vinš se sešel s Ivanem Haškem

Luděk Vinš, jediný oficiální kandidát na funkci předsedy ČMFS, se o víkendu setkal v Dubaji s Ivanem Haškem, trenérem tamního klubu Al Ahlí a mužem, jehož by rád viděl v roli ředitele reprezentací a trenéra národního týmu. "Usoudil jsem, že je na čase, abych si s Ivanem znovu promluvil, protože čas běží a volební valná hromada se blíží," komentoval soukromé setkání Luděk Vinš, jenž byl za Haškem v Dubaji také v závěru minulého roku. A o čem všem byla řeč?

Zobrazit více

 

 

 

2. května 2009, 19.12 Informační systém pro správu Vašich připomínek

pro správu Vašich projektů a úkolů k nim zadaným, používáme vlastní informační systém.

Zobrazit více

 

 

 

27. dubna 2009, 20.00 Tajný deník Adriana Molea po premiéře

Dlouho připravovaný a očekávaný Tajný deník Adriana Molea - komedie o trampotách dospívání a rodinného života podle světového knižního bestselleru, stejnojmenného humoristického románu Sue Townsendové - už to má v Divadle loutek Ostrava za sebou...

Zobrazit více

 

 

 

20. dubna 2009, 23.33 Společnost Celé Česko čte dětem hledá regionální koordinátory

Společnost Celé Česko čte dětem hledá regionální koordinátory, kteří budou propagovat ideje Kampaně.

Zobrazit více

 

 

 

14. dubna 2009, 19.05 Deník Sport volí »fotbalovou vládu«

Deník Sport ve spolupráci s TV NOVA ve svém úterním vydání vyhlásil anketu, ve které mohou čtenáři a diváci formou SMS zpráv vybírat »fotbalovou vládu« - ideálního předsedu svazu, trenéra a kapitána národního týmu. Mezi pěticí nominovaných na funkci předsedy ČMFS samozřejmě nechybí Luděk Vinš, první a zatím jediný známý kandidát. Pokud vás zaujal jeho volební program, můžete ho v této anketě podpořit SMS zprávou.

Zobrazit více

 

 

 

6. dubna 2009, 23.47 Poslání Web & Media a.s.

Posláním Web & Media a.s. je přispět pomocí nabízených služeb k obchodním úspěchům klienta, a vytvářet tak dlouhodobou spolupráci.

Zobrazit více

 

 

 

Strana výpisu

8

 

 

Další informace:

 

Aktuality našich klientů

Firemní aktuality

 

Mohlo by Vás zajímat

Slovníček pojmů

 

Víte, že ...

Rallye Dakar