E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Informace

10. května 2008, 15.33 První certifikační autorita, a.s. má nový web

I.CA je v současnosti největším poskytovatelem komplexních služeb vydávání a správy certifikátů v České republice. Pro výrobu rozsáhlé webové prezentace s návazností na další mikrosite s redakčním systém WM public a multijazyčným obsahem, si vybrala Web & Media a.s.

Zobrazit více

 

 

 

5. května 2008, 15.25 Noví klienti, nové reference

Úspěšné první čtyři měsíce roku 2008 přinesly také nové reference, které pro vás, nové potencionální klienty, připravujeme v sekci Reference. Novými klienty Web & Media a.s. jsou mimo jiné společnosti MIKO international vyrábějící lahodný dort Marlenka, Krajská správa silnic Libereckého kraje nebo společnost vyrábějící spičkové stroje pro výrobu pečiva dodávané do mnoha zemí EU, Liberecké strojírny.

Pokud i vy chcete spolehlivého a profesionálního partnera pro internetové aplikace, řízení nebo jen webovou prezentaci, neváhejte kontaktovat některé z našich zastoupení.

Zobrazit více

 

 

 

3. dubna 2008, 15.26 V Libereckém kraji jsme Vám blíže

Od 2.dubna 2008 nás můžete kontaktovat také v Liberci, kde jsme pro vás otevřeli nové obchodní zastoupení. Věříme, že pro ty, kteří upřednostňují osobní kontakt, přispěje tento krok k upevnění solidnosti a důvěryhodnosti naší společnosti. Těšíme se na vaše poptávky.

Zobrazit více

 

 

 

15. října 2007, 14.54 Většina registrátorů již českou doménu zlevnila

Po roce a půl příprav spustil správce české národní domény na začátku října nový registrační systém. Ten mimo jiné umožnil snížit velkoobchodní cenu za registraci a vedení domény .cz. Jak na zlevnění zareagovali samotní doménoví registrátoři? Za kolik se dá česká národní doména pořídit? A bude do budoucna ještě levnější? Přináší s sebou nová cena nějaká úskalí? (článek odkazuje na server o českém internetu).

Zobrazit více

 

 

 

5. října 2007, 15.10 Google: vyhnout se situaci Microsoftu je výzva

Česká pobočka Googlu je v provozu zhruba rok. Podařilo se jí naplnit původní plány a očekávání? Český Internet je prý v řadě ohledů specifický, zvláštní strategii zde však Google nasazovat nebude. České YouTube "by mělo být" do konce roku. Google v Číně? Kdyby byl Google před 20 lety v Československu, byla bych ráda, říká Taťána le Moigne.
(článek odkazuje na server o českém internetu)

Zobrazit více

 

 

 

19. září 2007, 14.48 Exkluzivní rozhovor s Čechem, který šéfuje vývoji Windows Vista

Velmi otevřený rozhovor s nejvýše postaveným Čechem v Microsoftu vám mimo jiné odpoví na otázku, proč nový operační systém uživatele neustále bombarduje kontrolními dotazy, proč si nerozumí s některým hardwarem a co na něm bude Microsoft ještě vylepšovat.

Zobrazit více

 

 

 

Strana výpisu

9

 

 

Další informace:

 

Aktuality našich klientů

Firemní aktuality

 

Mohlo by Vás zajímat

Slovníček pojmů

 

Víte, že ...

Rallye Dakar