E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

Krátké zprávy a komentáře

11. ledna 2010, 17.58 9.etapa - Hromadný start, vynikající výsledek

Roman Krejčí je v průběžném pořadí po dojezdu do cíle 9. etapy v druhé desítce, konkrétně pak na 15. místě!!!
Dnes se startovalo hromadným startem po 20 jezdcích a pravděpodobně to Romanovi hodně vyhovovalo.

Zobrazit více

Tracking 9. etapy

5. ledna 2010, 22.49 4. etapa - Roman málem nestihl Atakamu

První etapa, která byla na území Chile se málem obešla bez motocyklového závodníka Czech Dakar Teamu Romana Krejčího, který díky frontě při tankování na hranicích mezi Argentinou a Chile stihnul startovat na speciálce téměř za pochodu. I přesto, že si ani nestačil dolít vodu do camelbagu zajil opět dobrý výsledek, který je posunul v celkovém pořadí zase o kousek výše, konkrétně na celkové 44. místo.

4. ledna 2010, 15.00 3. etapa - Fantastický úspěch Romana Krejčího

Nejen Roman Krejčí se dočkal etapy, kde hlavní roli sehraje jízda v písku. Ač se jedná o náročný terén, pravděpodobně kvůli písku startují všichni závodníci v této rallye. V prvních okamžicích v cíli to vypadá na fantastický úspěch.

4. ledna 2010, 09.27 Výraz boxera, to je pohled na Romana Krejčího po 2. etapě.

Roman Krejčí má po 2. etapě výraz boxera poté, co mu na nose přibyly čtyři stehy. Je to následek včerejšího letu, jak jsme psali krátce zde.

Co se tedy přihodilo? "V polovině erzety jsem jel rychle, koukal na navigační přístroje a ten balvan si mně nějak našel. Podle přístrojů jsem jel v tom okamžiku 113 km/h. Motorka letěla, já také a i když jsem měl helmu tak to dopadlo takto. Odnesl to zadní podsedlový rám, ohnutá byla samozřejmě i řidítka. Ještě že jen tak."

4. ledna 2010, 00.45 KRÁTCE - Rychlostní limity trápí i ostatní jezdce

Včera v pozdních hodinách jsme informovali o penalizaci, která Romana Krejčího posunula z 52. místa až na 138. pozici. Dnes jsme mohli v médiích zaznamenat mnoho informací o tom, že tuto chybu nedělají jen začátečníci, ale i zkušení jezdci jako je například vítěz loňského Dakaru Marc Coma, který dojel i v druhé etapě na třetím místě. Avšak po započtení penalizace byl odsunut až na 14. příčku. Celkem dnes dostalo jakoukoli penalizaci 31. jezdců jen z kategorie BIKE!!!

3. ledna 2010, 22.27 KRÁTCE - Tak už jsem letěl, říká Roman Krejčí

I podle slov Romana Krejčího byla dnešní etapa velice náročná, neboť pršelo a v některých částech byla mlha.
"Nejhorší pro mne na dešti bylo, že se jsem měl špatné brýle a v nich se opravdu nedalo jet. Samozřejmě i hustý déšť, mlha a především nesmírně kluzká trať byly velice nebezpečné a mi se podařilo stejně jako mnoha jezdcům na dvou kolech havarovat. Letěl jsem naštěstí jen přes řidítka a nemusel tak letět záchrannou helikoptérou", říká motorkář, který má o odpolední zábavu postaráno, neboť při pádu utrpěl i motocykl, takže jej musí do zítřejšího rána opravit respektiva spíše narovnat.

3. ledna 2010, 21.24 2. etapa - Roman jich předjel pět desítek

Roman dle včerejšího rozhovoru byl přesvědčen, že opět bude předjíždět, což po padesáti kilometrech rychlostní zkoužky opravdu vypadalo.

3. ledna 2010, 03.54 KRÁTCE - Rychlá jízda stála Romana Krejčího 86. míst

Krásné 52. místo po první etapě je již minulostí, neboť po rozhovoru s Romanem a po ověření na výsledkové listině v nočních hodinách klesl o celých 86. pozic níže na 138. místo z důvodu překročení rychlosti v místech, kde je nutné snížit rychlost. Více si můžete přečíst zde.

2. ledna 2010, 21.51 1. etapa - Klidná jízda se nekonala

První etapu zakončil Roman Krejčí perfektním 52. místem a jak píšeme v krátkosti níže určitě to nebyla pomalá projížďka.

1. ledna 2010, 22.06 Hezký Nový rok do Buenos Aires

Přejeme všechno nejlepší jak Romanovi Krejčímu, tak i ostatním závodníkům Czech Dakar Teamu, který přiletěly podpořit a oslavit Silvestra i Miss World 2006 Taťána Kuchařová a Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová.

PF2010: Celý tým Czech Dakaru i se dvěma Miss (foto: Czech Dakar Team)