E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Krátké zprávy a komentáře

3. ledna 2010, 21.24 2. etapa - Roman jich předjel pět desítek

Roman dle včerejšího rozhovoru byl přesvědčen, že opět bude předjíždět, což po padesáti kilometrech rychlostní zkoužky opravdu vypadalo.

2. etapa měřila celkem 626 km z čehož měřený závodní úsek dosahoval téměř tříset kilometrů. Terén byl oproti první etapě nejen štěrkopískový, ale také štěrkokamenitý. Celkové převýšení dosahovalo téměř tisíce metrů, což bylo důkazem změny úrovně na trati mezi Cordobou a LaRioja.

Roman včera dojel sice 52., ale kvůli překročení rychlosti (přečtěte si více o překročení rychlosti) musel startovat až ze 138. pozice. Po prvních padesáti kilometrech byl již na 103.místě a na devadesátém kilometru již 87.

Podle výsledku na 136. kilometru musel jet opravdu ve výborné pohodě, protože byl aktuálně na 77.místě. Dále však nevíme proč se na dalších měřených kilometrech neobjevil, stejně tak jako na CP. Nicméně z dostupných výsledků dojel nakonec Roman Krejčí na 89. místě, celkově je tak po dvou etapách na 108. místě. Bližší informace poskytneme ihned, když se dozvíme něco bližšího.


Tématické zařazení:

 » Informace  » Rallye Dakar  » Krátké zprávy a komentáře