E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Firemní aktuality

28. května 2009, 17.45 První golfový turnaj ze série Noblesse Golf Tour dopadl dobře.

Web & Media a.s. jako partnera Noblesse Golf Tour zastupoval při prémiovém turnaji II. ročníku na Kunětické hoře předseda představenstva Pavel Znišťal a člen dozorčí rady Martin Bednář. A výsledek nebyl špatný.

Golf & Spa Kunětická hora je poměrně dlouhé hřiště s nejdelší jamkou měřící z černých odpališť 600m! Součástí areálu jsou 3 jezera, přes která vede 6 jamek. Pro design hřiště je typické množství členitých písečných bunkerů, zvlněné fairwaye a víceúrovňové greeny.

Přestože meteorologové vyhrožovali málem koncem světa, premiérový turnaj II. ročníku České teplo Noblesse Golf Tour presented by Top Hotels Group se obešel bez jediné kapky vody, byť obloha byla zrána skoro černá. Postupně ale nad Kunětickou horou vítr mračna rozehnal, rozjasnilo se a odpoledne už svítilo sluníčko.

Pavel Znišťal začínal z jamky č. 10, Martin Bednář pak z č.1. Vítr byl opravdu silný a tak se při některých odpalech stávalo, že míček změnil svou dráhu letu i o desítky metrů. Nicméně to byl pro nás první letošní turnaj, takže jsme nečekali zázračné výsledky. Pavel šel ve flightu s golfisty výhradního dovozce Caldera Spas pro ČR, takže pomyšlení na příjemné posezení v nádherné viřivce při ostrém větru na Kunetické hoře bylo často na místě.
"První devítka byla zahrána průměrně a pouze s jedním zaváháním. Druhá devítka byla ještě lepší, takže to nakonec stačilo na konečné 5. místo, což považuji na první turnaj za dobré umístění," sdělil své dojmy Pavel Znišťal krátce po hře a dodal: "Uvidíme, jak se bude dařit za měsíc 24. června v Karlových Varech. Vzhledem k pracovnímu vytížení asi nebude moc čas na trénink, ale i tak se těšíme na hru a především přátelskou atmosféru, kterou tůra má."

 

Krátce o Noblesse Golf Tour

Série tří turnajů pro špičkové manažery v nejlepších domácích resortech s důrazem na špičkovou organizaci a přátelskou atmosféru, ve které je dostatek prostoru pro relax i získání nových obchodních kontaktů. O sportovním charakteru turnajů svědčí mj. postupný start z jamek č. 1 a 10, ke společenskému vyžití přispívá doprovodný program pro hráče i hosty doplněný tradiční degustací špičkových francouzských vín. Noblesse Golf Tour nenabízí jen aktivní odpočinek při golfu, ale také nadstandardní prezentaci prostřednictvím billboardů, inzerce a PR článků; mezi mediální partnery patří vydavatelství Economia, magazín golf Digest C&S nebo Euro AWK.


Tématické zařazení:

 » Informace  » Firemní aktuality  

Pavel Znišťal u praporku jamky č. 15.

 

Golf pod Kunětickou horou

 

Martin Bednář u praporku jamky č. 15

 

Jamka č. 12 - nejdelší jamka na hřišti