E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Aktuality našich klientů

27. února 2011, 13.51 Ocenění Web roku 2010

V rámci soutěže Zlaté stránky - Web roku 2010 získal ocenění také naší společností dodaný web zaměřený na prezentaci služeb firmy ALFAVARIA Group s. r. o.

Webové stránky firmy ALFAVARIA Group s. r. o. získaly ocenění v soutěži Web roku 2010, kterou každoročně pořádají Zlaté stránky.

Porota hodnotí webové stránky na základě jejich optimalizace, designu a uživatelské přístupnosti a na základě vyhodnocení těchto kritérií poté vybírá weby, kterým uděluje medaili s oceněním.

 

Předseda představenstva Web & Media a.s. Pavel Znišťal k tomu dodává: "Je potěšující získat další ocenění za naši týmovou práci. Jsem rád, že pomocí našeho redakčního systému WMpublic jsou klienti Web & Media a.s. schopni jednoduše, optimalizovně a přístupně spravovat svou firemní prezentaci. Konkrétně u firmy ALFAVARIA Group s. r. o. musím ale vyzdvihnout i práci správců systému z řad této firmy, zejména paní Petry Kupské, neboť bez jejich správného a doporučeného používání redakčního systému by výsledek nebyl tak příznivý."

 


Tématické zařazení:

 » Informace  » Aktuality našich klientů  

 » Kdo jsme  » Ocenění