E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Firemní aktuality

29. června 2009, 12.31 Připravujeme čtvrtou generaci úspěšného redakčního systému WMpublic

V prvních prázdninových dnech začne závěrečné testování nové generace nejen našimi klienty oblíbeného redakčního a publikačního systému WMpublic respektive jeho výkonného jádra. Největší změnu dostalo grafické uživatelské rozhraní, které vycházelo také z podnětu stovek klientů, kteří systém používají.

Zobrazit více

 

 

 

28. května 2009, 17.45 První golfový turnaj ze série Noblesse Golf Tour dopadl dobře.

Web & Media a.s. jako partnera Noblesse Golf Tour zastupoval při prémiovém turnaji II. ročníku na Kunětické hoře předseda představenstva Pavel Znišťal a člen dozorčí rady Martin Bednář. A výsledek nebyl špatný.

Zobrazit více

Pavel Znišťal u praporku jamky č. 15.

 

 

 

10. května 2008, 15.33 První certifikační autorita, a.s. má nový web

I.CA je v současnosti největším poskytovatelem komplexních služeb vydávání a správy certifikátů v České republice. Pro výrobu rozsáhlé webové prezentace s návazností na další mikrosite s redakčním systém WM public a multijazyčným obsahem, si vybrala Web & Media a.s.

Zobrazit více

 

 

 

5. května 2008, 15.25 Noví klienti, nové reference

Úspěšné první čtyři měsíce roku 2008 přinesly také nové reference, které pro vás, nové potencionální klienty, připravujeme v sekci Reference. Novými klienty Web & Media a.s. jsou mimo jiné společnosti MIKO international vyrábějící lahodný dort Marlenka, Krajská správa silnic Libereckého kraje nebo společnost vyrábějící spičkové stroje pro výrobu pečiva dodávané do mnoha zemí EU, Liberecké strojírny.

Pokud i vy chcete spolehlivého a profesionálního partnera pro internetové aplikace, řízení nebo jen webovou prezentaci, neváhejte kontaktovat některé z našich zastoupení.

Zobrazit více

 

 

 

3. dubna 2008, 15.26 V Libereckém kraji jsme Vám blíže

Od 2.dubna 2008 nás můžete kontaktovat také v Liberci, kde jsme pro vás otevřeli nové obchodní zastoupení. Věříme, že pro ty, kteří upřednostňují osobní kontakt, přispěje tento krok k upevnění solidnosti a důvěryhodnosti naší společnosti. Těšíme se na vaše poptávky.

Zobrazit více

 

 

 

Strana výpisu

2