E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Aktuality našich klientů

21. října 2015, 20.16 Důležité upozornění na možný podvod!

Revírní bratrská pokladna,zdravotní pojišťovna, jakožto klient Web & Media a.s., opakovaně obdržela od svých pojištěnců závažná upozornění na nekalé praktiky osob, které se v telefonním styku představují jako zástupci firmy Coolcentrum, s.r.o., IČO 247 10 202.

 Tato společnost telefonicky kontaktuje občany a nabízí jim podivné balíčky, které by většinou měly obsahovat 2 ks elektrických zubních kartáčků, někdy i čisticí prostředky. Balíček má údajně původní hodnotu např. 6.000 Kč, ale oslovený jej prý může získat za velmi výhodnou cenu „pouhých“ 2.490 nebo i 1.400 Kč.

 

Tyto osoby kontaktovanému tvrdí, že jeho údaje, a bývá to nejen telefon, e-mail a adresa, získaly od jeho zdravotní pojišťovny a že hovoří jejím jménem.

 

V této souvislosti dáváme široké veřejnosti znovu na vědomí, že Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna k tomuto účelu v žádném případě osobní údaje svých pojištěnců nikomu neposkytuje, obdobné balíčky sama nerozesílá a ani k tomu nevyužívá žádných firem, zásilkových obchodů apod.

 

Proto vyzýváme všechny pojištěnce Revírní bratrské pokladny, zdravotní pojišťovny, aby na takové nabídky rozhodně nereagovali a o telefonních nebo jiných kontaktech tohoto druhu laskavě neprodleně informovali přímo našeho klienta na .

Zdroj: Revírní bratrské pokladna, zdravotní pojišťovna


Tématické zařazení:

 » Informace  » Aktuality našich klientů