E-shop, webové stránky, CRM, programování - Web & Media a.s.

 

Aktuality našich klientů

13. července 2010, 13.37 Otevřena první kavárna MARLENKA CAFÉ!

Kdo by neznal úžasný dort plný medu a sladkých chutí jménem MARLENKA?! Většina labužníků už také dobře ví, že recept na tuto oblíbenou pochoutku pochází z Arménie a že jde o starou rodinnou recepturu, vyráběnou bez chemických přísad a konzervantů.

Ale už možná nevíte, že před 300 lety založil Armén Georgius Deodatus Damascenus v Praze první kavárnu - U Zlatého hada  (zmínku o něm najdete v Riegrově slovníku naučném, 2.vydání, r.1862). Společnost MIKO International s.r.o. pokračuje v této tradici a otevírá v Opavě první kavárnu MARLENKA CAFÉ.
V kavárně MARLENKA CAFÉ máte možnost ochutnat nejen lahodné medové dorty MARLENKA a další medové zákusky vyráběné podle staroarménských rodinných receptur jako jsou MORENGO, PACHLAVA nebo Krémové kuličky MARLENKA, ale také novou orginální kávu MARLENKA CAFÉ, připravovanou jako klasické espresso nebo také starodávným způsobev v džezvě - v horkém písku.

Káva Marlenka Café je výběrovou směsí kávových zrna z Brazílie a Guatemaly a je 100% Arabica. V její chuti se snoubí chuť po oříšcích, smetaně a čokoládě. Při originální přípravě kávy v horkém písku ještě více oceníte její vynikající chuť a lahodné aroma.
Takže neváhejte a přijďte si vychutnat příjemné prostředí kavárny, lahodnou kávu a k ní zázrak z medu - medový dort Marlenka nebo další zákusky z nabídky MIKO International s.r.o.

Zdroj: MIKO International s.r.o.


Tématické zařazení:

 » Informace  » Aktuality našich klientů